Nowe usługi od WhitePress – opinie mile widziane

tlo_obrazka
WhitePress – jeden z naszych pierwszych najemców rozszerzył funkcje swojej platformy o usługi wspomagające działania public relations. Są one przeznaczone dla agencji public relations oraz dla małych i średnich firm. Co ciekawe, zaprezentowane usługi są darmowe i w większości takie już pozostaną.
Podmiot, który dokona rejestracji na stronie www.whitepress.pl może bezpłatnie stworzyć własne biuro prasowe. Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma publikuje wszystkie informacje przeznaczone dla mediów. Mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki czy artykuły eksperckie.
Najważniejsza funkcją wirtualnych biur prasowych poza prezentacją informacji to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy. Taką bazę firma tworzy sama, potem jednak dzięki platformie wysyłka następuje automatycznie. By ułatwić sprawność, obsługi lista dziennikarzy może być podzielona na grupy. Przykładowe biuro prasowe: http://whitepress.biuroprasowe.pl/.
Ważnym elementem modułu jest integracja z platformami social media. Dzięki temu post dodany na Facebooku lub Google+ pojawia się w biurze prasowym automatycznie. Taka funkcja to spora oszczędność czasu, a także zwiększenie atrakcyjności i naturalności komunikatów.

Platforma potrafi także oceniać popularność poszczególnych informacji prasowych. Wewnętrzny system statystyk określa jak wiele razy i jacy dziennikarze zajrzeli do konkretnych informacji.
Wybrane informacje prasowe użytkowników są promowane na stronie www.biuroprasowe.pl oraz wysyłane do bazy dziennikarzy stworzonej przez redakcję WhitePress.
zalety_epr

„Czekamy na oceny i opinie platformy.” – mówi Paweł Strykowski, współwłaściciel firmy – „Uruchomione funkcje to dopiero początek naszych działań w kierunku kompleksowego rozwiązania dla branży public relations. Naszym celem jednak nie są tylko duże firmy, ale także małe i średnie. W tym celu stale opracowujemy materiały edukacyjne, które bezpłatnie udostępniamy partnerom. Wszelkie opinie, wskazówki pozwolą nam opracować doskonalsze narzędzie.”
Dokładny opis nowego produktu firmy WhitePress dostępny jest pod adresem: Wirtualne biura prasowe – moduł EPR.
O firmie WhitePress pisaliśmy już w naszym artykule pod adresem: http://www.nowe-miasto.eu/whitepress-jest-z-nami/.

www.whitepress.pl