Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • mimin.pl – to sklep dziecięcy z praktycznymi akcesoriami dla małych dzieci, zabawkami edukacyjnymi, bezpiecznymi fotelikami. Dobre marki
    w dobrych cenach.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

 

Promocja “na start” 13/12/2018 - Niepowtarzalne promocje z okazji otwarcia nowego sklepu stacjonarnego Mimin, z artykułami dla niemowląt i dzieci - rabat 15% na WSZYSTKO i dodatkowo atrakcyjne upominki.
Podaruj wyjątkowy prezent 10/12/2018 - Szafa pełna niepowtarzalnych zapachów od Yankee Candle i Millefiori Milano - to jedyne takie miejsce w mieście.
Mimin.pl jest już u nas 05/12/2018 - Zapraszamy do nowego sklepu stacjonarnego MIMIN znajdującego się w budynku H naszego kompleksu.
Podaruj piękno na Święta 01/06/2018 - Jak co roku Tkalnia Urody Day SPA Bielsko-Biała przygotowała wyjątkową, świąteczną ofertę . Zapraszamy do salonu w budynku H.
Nowe miasto po zmierzchu 21/11/2018 - Jak Wam się podoba Kompleks "nowe miasto" w jesienny wieczór? Naszych oświetleń przybywa z każdym dniem.
Wszystko dla Twojego dziecka 08/11/2018 - MIMIN.PL to sklep dziecięcy z praktycznymi akcesoriami dla małych dzieci, zabawkami edukacyjnymi, bezpiecznymi fotelikami - wkrótce otwarcie - dobre marki w dobrych cenach. Zapraszamy!
Ceremonia orientalna 05/11/2018 - Tkalnia Urody Day SPA zaprasza na energetyzującą pielęgnację ciała inspirowana kulturą orientalną. Oferta ważna od 02.11.2018 do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.
Tkalnia Urody Day SPA zaprasza 03/10/2018 - Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy.
Gdzie są obrazy znanej artystki? 18/09/2018 - Odpowiadając na Wasze pytania, gdzie są obrazy znanej artystki p. Joanny Fodczuk z budynków A i H naszego kompleksu - informujemy, że w Muzeum Historycznym w Bielsku - Białej.
Tkalnia Urody Day SPA zaprasza 10/09/2018 - Już w salonie! Regeneracja skóry po lecie, dopasowana pielęgnacją marki Klapp Cosmetics z wykorzystaniem mezoterapii bezigłowej oraz odpowiednio dobranej ampułki.