Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • IRIS media sp. z o.o. zajmuje się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, interaktywnych, wizerunkowych, fabularnych.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
  • Edyta Zborowska Hairdresser – miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualne i profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych
Widok wewnątrz

 

Jesienne odmłodzenie 17/09/2017 - Nowość marki SOTHYS Paris - intensywny zabieg odmładzający - już wkrótce w salonie Tkalni Urody Day SPA. Zapraszamy do budynku H.
Operacja Pszczyna 15/09/2017 - Kolejna filmowa podróż w czasie za nimi. Ekipa IRIS MEDIA zakończyła zdjęcia do filmu interaktywnego w składzie niemal 30-osobowym.
Tkalnia Urody Day SPA zaprasza 11/09/2017 - Luksusowe serum firmy KLAPP dla każdego typu cery dojrzałej, zawiera wysoką koncentrację składników Ten’s Up, Matrixyl™ Synthe’6™ i Platinum Matri-XEM, które przyczyniają się do stymulacji syntezy poszczególnych typów kolagenu.
Marka Śląskie 03/09/2017 - Wczoraj byliśmy w Gliwicach - Gala Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej zgromadziła kilkuset przedsiębiorców, samorządowców i polityków z naszego regionu.
Nowa dziewczyna w mieście 02/09/2017 - Nowa dziewczyna w Nowym Mieście rozdaje karty lojalnościowe !!! Zapraszamy także Ciebie do Emilli Smart w budynku H.
Konsultacje u EMILLI SMART 31/08/2017 - Już jutro zapraszamy na bezpłatne konsultacje do EMILLI SMART nail & make up w budynku H.
Zakończenie lata tuż, tuż 24/08/2017 - W piątek 1.09 będzie się wiele działo w naszym kompleksie. Zapraszamy na Zakończenie lata z Fitness World Nowe Miasto do budynku D oraz na bezpłatne konsultacje do EMILLI SMART nail & make up w budynku H. Start o godzinie 17.00.
Murowany kandydat na Ambasadora 23/08/2017 - "Coraz więcej bielszczan zna ten adres. Jeszcze cztery lata temu w miejscu po dawnej Fabryce Armatur BEFA przy ul. Legionów 26/28 była ruina. Dziś jest imponujący kompleks „nowe miasto”, który przyciąga swoim urokiem. Stąd nominacja do prestiżowej nagrody".
Zapisy trwają 23/08/2107 - Ostatni tydzień wakacji! Nowa dziewczyna w mieście pamięta o zabieganych kobietach, które również zaczynają rok szkolny.
Napisali o nas 22/08/2017 - Zapraszamy do lektury w wyborcza.pl - "Był niszczejący, pofabryczny kompleks. Dzisiaj jest tor kartingowy, kryte rolkowisko i inne atrakcje".