Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • mimin.pl – to sklep dziecięcy z praktycznymi akcesoriami dla małych dzieci, zabawkami edukacyjnymi, bezpiecznymi fotelikami. Dobre marki
    w dobrych cenach.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

 

Szczególny prezent 11/02/2019 - Skomponuj wyjątkowy duet masaży dla Ciebie oraz Twojej Ukochanej / Ukochanego i spędźcie niezwykły wieczór w salonie Tkalni Urody Day SPA.
Mimin.pl zaprasza 24/01/2019 - Podoba Ci się skandynawski design? Cenisz wyjątkową jakość produktów? Na pewno spodobają Ci się propozycje Kids Concept szwedzkiej firmy.
Aromatyczne podróże 16/01/2019 - W ten zimowy dzień Tkalnia Urody Day SPA zaprasza do salonu na wyjątkową pielęgnację.
Karnawał w Emilli Smart czas start! 05/01/2019 - Idealny makijaż? - pomożemy Ci wybrać ten właściwy zgodnie z najmodniejszymi trendami w tym sezonie!
Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 30/12/2018 - Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2019 rok!
Najlepsze Życzenia 22/12/2018 - Życzymy Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i ciepła spędzonych wśród najbliższych oraz przyjaciół.
W święta baw się na całego! 19/12/2018 - Mimin.pl sklep z artykułami dla niemowląt i dzieci zaprasza. Świąteczna promocja -15% na wszystkie zabawki i rowerki trwa.
Promocja “na start” 13/12/2018 - Niepowtarzalne promocje z okazji otwarcia nowego sklepu stacjonarnego Mimin, z artykułami dla niemowląt i dzieci - rabat 15% na WSZYSTKO i dodatkowo atrakcyjne upominki.
Podaruj wyjątkowy prezent 10/12/2018 - Szafa pełna niepowtarzalnych zapachów od Yankee Candle i Millefiori Milano - to jedyne takie miejsce w mieście.
Mimin.pl jest już u nas 05/12/2018 - Zapraszamy do nowego sklepu stacjonarnego MIMIN znajdującego się w budynku H naszego kompleksu.