Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • IRIS media sp. z o.o. zajmuje się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, interaktywnych, wizerunkowych, fabularnych.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
  • Edyta Zborowska Hairdresser – miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualne i profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych
Widok wewnątrz

 

Wpadłeś w poślizg? 20/11/2017 - Zobacz, kiedy otrzymasz odszkodowanie. Podpowiada redaktor z rankomat.pl. Warto przeczytać. Zapraszamy do lektury.
Tkalnia Urody Day SPA zaprasza 14/11/2017 - Wszystkim, którzy potrzebują lekkiej, ale skutecznej pielęgnacji polecamy 24h Imperial Jelly Cream - czarny żel kawiorowy.
Rozkręcamy się 08/11/2017 - Zobaczcie co Emilli Smart proponuje na święta i nie tylko. To dopiero początek przygotowań. Wkrótce ciąg dalszy.
Emilli Smart i Senna 14/10/2017 - EMILLI SMART nail & make up jedyne miejsce w Bielsku - Białej gdzie zaopatrzysz się w produkty marki Senna, a profesjonalni makijażyści dobiorą idealne dla Ciebie kosmetyki!
Pilnie poszukiwany 10/10/2017 - W związku z rozwojem firmy pilnie poszukiwana jest osoba na stanowisko masażysta/fizjoterapeuta w Tkalni Urody Day SPA Bielsko-Biała (budynek H naszego kompleksu).
Nowości w Emilli Smart 07/10/2017 - Zapraszamy do budynku H na jesienne nowości. Uzyskaj spektakularny efekt idealnie gładkiej, przepięknie mieniącej się tysiącem barw tafli metalicznego lustra.
Profesjonalna pielęgnacja 05/10/2017 - Co zrobić by przedłużyć działanie zabiegów? Stosować profesjonalną pielęgnację. Do każdego zabiegu Tkalnia Urody Day SPA poleca kosmetyki do pielęgnacji domowej, dzięki którym możesz cieszyć się z efektów jak najdłużej!
Pilnie poszukiwany 25/09/2017 - W związku z rozwojem firmy pilnie poszukiwana jest osoba na stanowisko masażysta/fizjoterapeuta w Tkalni Urody Day SPA Bielsko-Biała (budynek H naszego kompleksu).
Stylowe Zakupy 21/09/2017 - Miło nam poinformować, że salon Tkalnia Urody Day SPA bierze udział w Akcji Stylowe Zakupy - będą realizowane kupony Klapp Cosmetics i Dermika Salon&Spa.
Jesienne odmłodzenie 17/09/2017 - Nowość marki SOTHYS Paris - intensywny zabieg odmładzający - już wkrótce w salonie Tkalni Urody Day SPA. Zapraszamy do budynku H.