Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • IRIS media sp. z o.o. zajmuje się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, interaktywnych, wizerunkowych, fabularnych.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • Emilli Smart by Studio Paula – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
  • Edyta Zborowska Hairdresser – miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualne i profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych
Widok wewnątrz

 

Doskonałe rozwiązanie na letnie upały 19/07/2017 - Na letnie upały, obrzęki i ciężkość nóg - idealnym rozwiązaniem jest PRESOTERAPIA w salonie Tkalni Urody Day SPA.
Sześciokrotna dawka młodości 18/07/2017 - Nowość marki Sothys Polska w salonie Tkalni Urody Day SPA to dawka młodości, nastawiona na natychmiastowe działanie i leczenie skóry.
Letnia zabawa z Emilli Smart 18/07/2017 - Pedicure dla dwóch osób w tym samym, miłym czasie! Twoja przyjaciółka płaci tylko 50% za usługę. Czy już zdecydowałaś kogo zaprosisz ?
Sorbetowy relaks 16/07/2017 - NOWOŚĆ! Pomarańczowa, niebieska, zielona i biała - sorbetowe maski do zabiegów z linii Sea Deligh - nowość marki Klapp Cosmetics dostępne w salonie Tkalni Urody Day SPA. Zapraszamy na wyjątkowy relaks.
Güdel – sukces na targach w Poznaniu! 13/07/2017 - Kapituła Konkursu uznała stoisko firmy Gudel za najbardziej sprzyjające realizacji firmowej strategii marketingowej. Po raz drugi firma otrzymała też Wyróżnienie Honorowe przyznawane przez portal wystawienniczy EXSPACE za stoisko, które podnosi standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.
Letnie pastele 04/07/2017 - Dla Emilli Smart by Studio Paula niemożliwe nie istnieje. Zamykasz oczy myślisz jaki wzór na dziś dzień - otwierasz i jest!
Napisali o nas 01/07/2017 - Zapraszamy do lektury najnowszego numeru kwartalnika "Fabryka Silesia" z interesujacym artykułem p. Ewy Furtak pod tytułem "Miasto stu przemysłów" na temat rewitalizacji.
Kolorowy zawrót głowy 24/06/2017 - Hawaje , Las Palmas ? A może morze? Wakacyjne stylizacje w Emilli Smart - do wyboru do koloru. Pamietajcie w wakacje salon otwarty dłużej - do 21.00!
Body Regeneration Shot 16/06/2017 - Tkalnia Urody Day SPA Bielsko-Biała zaprasza na Innowacyjny zabieg regenerujący, który dzięki nowatorskim rozwiązaniom wspomaga odnowę powierzchni skóry, niwelując jej niedoskonałości i aktywując procesy komórkowe.
Bawimy się w kolory 11/06/2017 - Emilli Smart by Studio Paula i niepowtarzalne stylizacje paznokci. Klasyka vs. avangarda - co wybieracie? Pamietajcie w wakacje salon otwarty dłużej - do 21.00!