Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • IRIS media sp. z o.o. zajmuje się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, interaktywnych, wizerunkowych, fabularnych.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
  • Edyta Zborowska Hairdresser – miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualne i profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych
Widok wewnątrz

 

Sothys Athletics 18/06/2018 - NOWOŚĆ w salonie Tkalni Urody Day SPA - zabieg Sothys Athletics - profesjonalny zabieg wygładzająco-rozgrzewający. Dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoją sylwetkę.
Iris Media w KIPA 15/06/2018 - IRIS MEDIA zostało przyjęte w poczet Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych - KIPA. Dlatego dzisiejszy dzień mija na Walnym Zgromadzeniu w Warszawie.
Idealny prezent dla Mamy 23/05/2018 - Tkalnia Urody Day SPA zaprasza po wyjątkowy prezent dla ukochanej Mamy. Dzień Matki już w najbliższą sobotę.
Emilli Smart i zestawy prezentowe 19/05/2018 - Pamiętajmy o Dniu Matki - 26.05 Z tej okazji w salonie Emilli Smart znajdziecie wyjątkowe vouchery upominkowe oraz zestawy prezentowe.
Co jak nie konkurowanie ceną? 18/05/2018 - Czy zastanawiało Was kiedykolwiek, dlaczego niektóre marki uchodzą za takie, które reprezentują pewien styl życia? Zapraszamy do lektury artykułu o archetypach marek Rafała Sakowskiego z IRIS MEDIA.
Arosha do zadań specjalnych 11/05/2018 - NOWOŚĆ Arosha w salonie Tkalni Urody Day SPA! AROSHA PRESSOPANTS - czyli legginsy ze specjalnymi włóknami DERMOFIBRA.
“Botoks”dla włosów 24/04/2018 - Jak opóźnić proces starzenia się włosów, czy jest to możliwe? - rozmowa z Edytą Zborowską - fryzjerem, stylistą i szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem.
Pokaz filmu “Part Ways” za nami 06/04/2018 - Są młodzi, utalentowani i polubili nasz kraj nie tylko za piekną przyrodę ale przede wszystkim za gościnność i otwartość ludzi.
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 28/03/2018 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Napisali o nas 24/03/2018 - Kompleks "nowe miasto" okiem reportera. Drukowaną wersję Kuriera.BB można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.