Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • IRIS media sp. z o.o. zajmuje się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, interaktywnych, wizerunkowych, fabularnych.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
  • Edyta Zborowska Hairdresser – miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualne i profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych
Widok wewnątrz

 

Zielone nowe miasto 25/07/2018 - Naszych donic na terenie kompleksu przybywa, a krzewy i iglaki rosną z każdym dniem. Kto zgadnie ile przybyło w lipcu donic w Nowym Mieście?
Regeneracja w Tkalni Urody 22/07/2018 - Body Regeneration Shot – Innowacyjny zabieg regenerujący ciało na każdą porę roku.
Wszyscy jesteśmy równi 11/07/2018 - Czy potrzeba przynależności leży w naszej naturze? Na to i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi w interesującym artykule o archetypach Rafała Sakowskiego z IRIS MEDIA. Zapraszamy do lektury.
Dla fanów innowacji 10/07/2018 - Zapraszamy na relację video z targów ITM Polska 2018 w Poznaniu, w których uczestniczyła firma Gudel sp. z o.o. znajdująca się na w budynku H naszego kompleksu.
Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 03/07/2018 - Od lipca internauci mogą głosować w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2018. Dziękujemy za każdy oddany przez Was głos.
Nieoceniona siła tlenu 02/07/2018 - Dotlenienie skóry na poziomie komórkowym oraz dostarczanie jej składników aktywnych jest niezbędne w procesie odmładzania.
Każdy zasługuje na drugą szansę 24/06/2018 - Już jutro na ekipę IRIS MEDIA czeka pierwszy wywiad na zaproszenie Radio Silesia. O filmowych inspiracjach i realizacji Sfory opowiedzą Tadek Chudy, Bartosz Łuniewski i Rafał Sakowski .
Sothys Athletics 18/06/2018 - NOWOŚĆ w salonie Tkalni Urody Day SPA - zabieg Sothys Athletics - profesjonalny zabieg wygładzająco-rozgrzewający. Dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoją sylwetkę.
Iris Media w KIPA 15/06/2018 - IRIS MEDIA zostało przyjęte w poczet Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych - KIPA. Dlatego dzisiejszy dzień mija na Walnym Zgromadzeniu w Warszawie.
Idealny prezent dla Mamy 23/05/2018 - Tkalnia Urody Day SPA zaprasza po wyjątkowy prezent dla ukochanej Mamy. Dzień Matki już w najbliższą sobotę.