Budynek D jak Detroit

DDetroit

SONY DSC

Hala montażowo-mechaniczna powstała w roku 1963. Obecnie w wyremontowanym od podstaw budynku znajduje się Fitness World – Bielsko-Biała, Nowe Miasto miejsce, gdzie można trenować od świtu do nocy. Można tam znaleźć nowoczesny sprzęt sportowy, różnorodne zajęcia fitness oraz wykwalifikowaną kadrę, która pomoga w osiągnięciu zamierzonego celu oraz czuwa nad bezpieczeństwem podczas treningu.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
Zbliża się Wielkie Otwarcie 03/07/2017 - Jak wygląda Arena Główna? Skośne trampoliny, czerwone hopki i długie ścieżki do akrobacji, zresztą zobaczcie sami.
Napisali o nas 01/07/2017 - Zapraszamy do lektury najnowszego numeru kwartalnika "Fabryka Silesia" z interesujacym artykułem p. Ewy Furtak pod tytułem "Miasto stu przemysłów" na temat rewitalizacji.
Wielkie Otwarcie już pod koniec lipca 22/06/2017 - Pracujemy, spawamy i szpachlujemy. Wielkie skakanie zbliża się wielkimi skokami! Kto się nie może doczekać?
Pierwszy DZIEŃ LATA z Fitness World Bielsko-Biała 19/06/2017 - Już w najbliższy czwartek - 22 czerwca - świętujmy RAZEM pierwszy dzień lata. Specjalne zaproszenie dla Wszystkich TATUSIÓW na trening z Okazji Dnia Ojca.
Dzień Matki w Fitness World 17/05/2017 - Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Fitness World zaprasza na spotkanie z trenerami personalnymi w tym dniu. Start o 17.00. Na uczestniczki i uczestników czekają niespodzianki. Więcej szczegółów już w wkrótce.
Tylko do końca maja! 16/05/2017 - Do końca maja pozostało 15 dni - tyle macie czasu na zakupienie karnetu w Fitness World - Bielsko-Biała, Nowe Miasto. Tylko do końca maja wszystkie karnety bez opłaty wpisowej.
Wszystko dla skoczków 11/05/2017 - Turbo-wentylacja w GOjump - Park Trampolin Bielsko-Biała zamontowana.
GOjump – Park Trampolin Bielsko-Biała 08/05/2017 - Praca w naszej hali trwa pełną parą wszystko dla małych i dużych skoczków.
Trener Personalny poszukiwany 23/04/2017 - Dołącz do zespołu Fitness World w Bielsku-Białej. Więcej informacji bezpośrednio w klubie bądź na www.
Super oferta trwa 19/04/2017 - Czas spalić poświąteczne smakołyki. Nie zwlekajcie, już dziś trenujcie z Fitness World.