Nowa lokalizacja KWE

KWE – AB ENERGY POLSKA SP. Z O.O. została założona w 1999 roku pod nazwą KWE Technika Energetyczna Sp. z o.o. Jest na polskim rynku kogeneracji już od 21 lat!

Od 2010 roku udziałowcem spółki jest włoska firma AB Group – światowy lider w kogeneracji, największy dostawca układów kogeneracyjnych.

KWE/AB ma pokaźne portfolio zrealizowanych instalacji kogeneracyjnych.

“Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z układami kogeneracyjnymi, a naszą siłą jest ogromna wiedza, profesjonalizm, kompleksowość usług i zaplecze techniczne. Posiadamy największy magazyn części zamiennych do silników GE Jenbacher w Polsce. Największy na świecie magazyn części zamiennych do silników GE Jenbacher znajduje się w naszej firmie AB we Włoszech. Możemy pochwalić się doskonałym serwisem – profesjonalnym, rzetelnym i wykonywanym z ogromną pasją.Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają klienci zadowoleni z wykonanych przez nas instalacji.
Zaufało nam wiele firm, m.in. : Coca Cola, Pfizer, Ferrero, Nestle, Werner Kenkel, KGHM, ENEA, PGNiG i wiele innych. Chętnie pomożemy w analizie projektów, kalkulacjach rentowności, realizacji, dostawie części i serwisowaniu”.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

KWE – AB ENERGY POLSKA SP. Z O.O.
www.gruppoab.com