Budynek B jak Bruksela

BBruksela

Budynek narożny zlokalizowany w ciągu kamienic przy ulicy Legionów, przy głównym wjeździe na teren kompleksu. Nieruchomość powstała w roku 1950 jako część socjalna hali produkcyjnej.
Znajdują się tutaj Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firmy: WizjaNet i Ailleron.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów
z wieloletnim stażem w zakresie pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia.
WizjaNet to osiemnaście lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla firm i placówek publicznych. Jednym z flagowych produktów jest popularny dziennik elektroniczny mobiDziennik, jednak WizjaNet to także dedykowane oprogramowania do zarządzania finansami, nieruchomościami, kadrami
i księgowością.
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Firma specjalizuje się w dostarczaniu specjalizowanych produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej
i hotelarskiej. Oferta Grupy to także najwyższej jakości Outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i dla klientów międzynarodowych.

Funkcja*: biurowa, usługi lub handel.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Plastyka zmysłowa 13/10/2017 - FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne zaprasza na kolejne zajęcia z plastyki zmysłowej w dniu 28.10.2017 r. godzina 12:00 dzieci starsze, godzina 16:00 maluszki do lat 3.
Promocja w FILII trwa 11/09/2017 - Promocja obejmuje terminy od 18.09.2017 do 15.12.2017 r. Więcej szczegółów w Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutycznym.
Scratch Academy 07/09/2017 - Ailleron otworzył zapisy na najnowszą edycję Scratch Academy w Bielsku-Białej. Bawić się i programować będzie można już 16 września. Na zajęcia zapraszamy uczniów w wieku od 9-13 lat.
Marka Śląskie 03/09/2017 - Wczoraj byliśmy w Gliwicach - Gala Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej zgromadziła kilkuset przedsiębiorców, samorządowców i polityków z naszego regionu.
NOWA TERAPIA W FILII! 24/08/2017 - Już od września FILII CENTRUM REHABILITACYJNO- TERAPEUTYCZNE zaprasza na nową terapię bilateralną polegającą na usprawnieniu rozwoju obustronnej koordynacji ruchowej u dziecka.
Murowany kandydat na Ambasadora 23/08/2017 - "Coraz więcej bielszczan zna ten adres. Jeszcze cztery lata temu w miejscu po dawnej Fabryce Armatur BEFA przy ul. Legionów 26/28 była ruina. Dziś jest imponujący kompleks „nowe miasto”, który przyciąga swoim urokiem. Stąd nominacja do prestiżowej nagrody".
Napisali o nas 22/08/2017 - Zapraszamy do lektury w wyborcza.pl - "Był niszczejący, pofabryczny kompleks. Dzisiaj jest tor kartingowy, kryte rolkowisko i inne atrakcje".
Napisali o nas 28/07/2017 - Stara fabryka? NOWE MIASTO! Napisali o nas - zapraszamy do lektury! Dziękujemy Zosi Pietrzykowskiej i Magdzie Nitefor z redakcjiBB za materiał.
Zajęcia z integracji sensorycznej 28/07/2017 - Zajęcia z integracji sensorycznej na huśtawkach są najlepszą formą stymulacji przedsionka, a przy okazji świetną zabawą w FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutycznym.
Letni turnus 21/07/2017 - Wielkimi krokami turnus rehabilitacyjny w FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne dobiega końca, wszyscy byli bardzo dzielni i pracowali wytrwale.