Budynek B jak Bruksela

BBruksela

Budynek narożny zlokalizowany w ciągu kamienic przy ulicy Legionów, przy głównym wjeździe na teren kompleksu. Nieruchomość powstała w roku 1950 jako część socjalna hali produkcyjnej.
Znajdują się tutaj Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firmy: WizjaNet i Ailleron.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów
z wieloletnim stażem w zakresie pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia.
WizjaNet to osiemnaście lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla firm i placówek publicznych. Jednym z flagowych produktów jest popularny dziennik elektroniczny mobiDziennik, jednak WizjaNet to także dedykowane oprogramowania do zarządzania finansami, nieruchomościami, kadrami
i księgowością.
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Firma specjalizuje się w dostarczaniu specjalizowanych produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej
i hotelarskiej. Oferta Grupy to także najwyższej jakości Outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i dla klientów międzynarodowych.

Funkcja*: biurowa, usługi lub handel.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Wakacyjna edycja Scratch Academy 20/06/2018 - Trwają zapisy na pierwszą, wakacyjną edycję Scratch Academy organizowaną przez firmę Ailleron. Będzie wiele atrakcji i pokazanie, że świat programowania jest miejscem dającym mnóstwo okazji do świetnej zabawy!
Jak sztuczna inteligencja zmieni biznes i rynek pracy? 14/06/2018 - Na to interesujące pytanie podczas wczorajszego spotkania Śląskiego Klubu Biznesu swoją prezentacją starał się odpowiedzieć prezes zarządu WizjaNet sp. z o.o. - dr inż. Marcin Tomana.
Dzień Dziecka z FILII 03/06/2018 - Wszystko co dobre szybko się kończy. Dzień Dziecka zorganizowany przez FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne już za nami.
Wakacje w Ailleron! 29/05/2018 - Ailleron rozpoczął kolejną edycję Programu Stażowego. Poszukiwani są ambitni studenci którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w technologiach.
Dzień Dziecka w FILII 10/05/2018 - 2 czerwca będzie doskonała zabawa i moc atrakcji - FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne zaprasza wszystkich swoich podopiecznych wraz z rodzicami i rodzeństwem na Dzień Dziecka.
Ailleron i Scratch Academy 18/04/2018 - Najbliższy Scratch już niedługo! Tym razem 28 kwietnia w siedzibie biura Ailleron na terenie kompleksu "nowe miasto" w budynku B.
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 28/03/2018 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Napisali o nas 24/03/2018 - Kompleks "nowe miasto" okiem reportera. Drukowaną wersję Kuriera.BB można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Pięć lat minęło jak jeden dzień 21/03/2018 - 21 marca 2013 formalnie przyszło na świat FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne. Wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie.
Szkolenie z Igli 24/02/2018 - W sobotę 24 lutego w FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutycznym odbyło się szkolenie ważne dla małych i dużych stóp.