Budynek B jak Bruksela

BBruksela

Budynek narożny zlokalizowany w ciągu kamienic przy ulicy Legionów, przy głównym wjeździe na teren kompleksu. Nieruchomość powstała w roku 1950 jako część socjalna hali produkcyjnej.
Znajdują się tutaj Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firmy: WizjaNet i Ailleron.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów
z wieloletnim stażem w zakresie pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia.
WizjaNet to osiemnaście lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla firm i placówek publicznych. Jednym z flagowych produktów jest popularny dziennik elektroniczny mobiDziennik, jednak WizjaNet to także dedykowane oprogramowania do zarządzania finansami, nieruchomościami, kadrami
i księgowością.
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Firma specjalizuje się w dostarczaniu specjalizowanych produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej
i hotelarskiej. Oferta Grupy to także najwyższej jakości Outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i dla klientów międzynarodowych.

Funkcja*: biurowa, usługi lub handel.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 28/03/2018 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Napisali o nas 24/03/2018 - Kompleks "nowe miasto" okiem reportera. Drukowaną wersję Kuriera.BB można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Pięć lat minęło jak jeden dzień 21/03/2018 - 21 marca 2013 formalnie przyszło na świat FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne. Wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie.
Szkolenie z Igli 24/02/2018 - W sobotę 24 lutego w FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutycznym odbyło się szkolenie ważne dla małych i dużych stóp.
Cyber Eye 14/02/2018 - 19 stycznia odbyła się w FILII wyjątkowa prezentacja, w której uczestniczyli nie tylko terapeuci ale i pacjenci wraz z rodzicami. Każdy z uczestników mógł wypróbować nową technologię.
Terapia nie musi być nudna 12/02/2018 - Tanecznym krokiem zespół FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne wchodzi w kolejny tydzień pracy.
Szczęścia, pomyślności i radości 31/12/2017 - Szczęśliwego Nowego 2018 Roku! Niech przyniesie radość i pomyślności oraz spełnienie marzeń.
Najlepsze Życzenia 21/12/2017 - Życzymy Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i ciepła spędzonych wśród najbliższych oraz przyjaciół.
Grają Fair od 10 lat! 18/12/2017 - Platynowa Statuetka FairPlay trafiła w ręce WizjaNet. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
DSC_6635_DxO Mikołaj był u nas 02/12/2017 - Już dzisiaj firmę Ailleron odwiedził Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Było wiele radości i dobrej zabawy.