Budynek B jak Bruksela

BBruksela

Budynek narożny zlokalizowany w ciągu kamienic przy ulicy Legionów, przy głównym wjeździe na teren kompleksu. Nieruchomość powstała w roku 1950 jako część socjalna hali produkcyjnej.
Znajdują się tutaj Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firmy: WizjaNet i Ailleron.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów
z wieloletnim stażem w zakresie pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia.
WizjaNet to osiemnaście lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla firm i placówek publicznych. Jednym z flagowych produktów jest popularny dziennik elektroniczny mobiDziennik, jednak WizjaNet to także dedykowane oprogramowania do zarządzania finansami, nieruchomościami, kadrami
i księgowością.
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Firma specjalizuje się w dostarczaniu specjalizowanych produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej
i hotelarskiej. Oferta Grupy to także najwyższej jakości Outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i dla klientów międzynarodowych.

Funkcja*: biurowa, usługi lub handel.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Magicznie i kreatywnie 06/12/2018 - Zapisy na grudniową edycję warsztatów dla dzieci Scratch Academy trwają! Zajęcia odbędą się 15.12 w budynku B naszego kompleksu.
Nowe miasto po zmierzchu 21/11/2018 - Jak Wam się podoba Kompleks "nowe miasto" w jesienny wieczór? Naszych oświetleń przybywa z każdym dniem.
Scratch Academy 22/10/2018 - Rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję Scratch Academy w Bielsku -Białej w firmie Ailleron (budynek B naszego kompleksu). Warsztaty już w najbliższą sobotę 27.10.
Gdzie są obrazy znanej artystki? 18/09/2018 - Odpowiadając na Wasze pytania, gdzie są obrazy znanej artystki p. Joanny Fodczuk z budynków A i H naszego kompleksu - informujemy, że w Muzeum Historycznym w Bielsku - Białej.
Gratulacje dla WizjaNet 12/09/2018 - Google w ubiegłym roku zaprosiło WizjaNet do elitarnego grona 20 firm. Nie zawiedli oczekiwań i program Google Elevator ukończyli z wynikiem 230% obrotów sprzed roku.
Wakacyjni goście 09/08/2018 - Nasz dzisiejszy, poranny gość przy budynku B.
Scratch Academy 08/08/2018 - Najbliższe zajęcia Scratch Academy w firmie Ailleron odbędą się już w sobotę 11.08 (budynek B naszego kompleksu).
Zielone nowe miasto 25/07/2018 - Naszych donic na terenie kompleksu przybywa, a krzewy i iglaki rosną z każdym dniem. Kto zgadnie ile przybyło w lipcu donic w Nowym Mieście?
Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 03/07/2018 - Od lipca internauci mogą głosować w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2018. Dziękujemy za każdy oddany przez Was głos.
mobiDziennik w Wałbrzychu 02/07/2018 - MobiDziennik trafił do Wałbrzycha! Od teraz wszystkie szkoły znajdujące się w tym mieście mogą korzystać z nowych funkcji, jakie zapewnia oprogramowanie WizjaNet - GRATULUJEMY!