Budynek B jak Bruksela

BBruksela

Budynek narożny zlokalizowany w ciągu kamienic przy ulicy Legionów, przy głównym wjeździe na teren kompleksu. Nieruchomość powstała w roku 1950 jako część socjalna hali produkcyjnej.
Znajdują się tutaj Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firmy: WizjaNet i Ailleron.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów
z wieloletnim stażem w zakresie pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia.
WizjaNet to osiemnaście lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla firm i placówek publicznych. Jednym z flagowych produktów jest popularny dziennik elektroniczny mobiDziennik, jednak WizjaNet to także dedykowane oprogramowania do zarządzania finansami, nieruchomościami, kadrami
i księgowością.
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Firma specjalizuje się w dostarczaniu specjalizowanych produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej
i hotelarskiej. Oferta Grupy to także najwyższej jakości Outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i dla klientów międzynarodowych.

Funkcja*: biurowa, usługi lub handel.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Letni turnus 21/07/2017 - Wielkimi krokami turnus rehabilitacyjny w FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne dobiega końca, wszyscy byli bardzo dzielni i pracowali wytrwale.
Nowa sala FILII 19/07/2017 - Zapraszamy do nowej, w pełni wyposażonej i klimatyzowanej sali nr 10 wszystkich małych i dużych pacjentów Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznego!
Wakacyjne szaleństwo programowania 12/07/2017 - Już 22 lipca mamy przyjemność zaprosić Was do krainy programowania, przy ul. Legionów 26/28 w Bielsku - Białej (siedziba firmy Ailleron), na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat.
CZWARTE URODZINY FILII 06/07/2017 - Gratulujemy, życzymy dalszych, licznych sukcesów, spełniania marzeń oraz wiele uśmiechu w każdym dniu!
Napisali o nas 01/07/2017 - Zapraszamy do lektury najnowszego numeru kwartalnika "Fabryka Silesia" z interesujacym artykułem p. Ewy Furtak pod tytułem "Miasto stu przemysłów" na temat rewitalizacji.
Nauka i zabawa 23/05/2017 - W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja Akademii Scratch w siedzibie biura Ailleron na terenie naszego kompleksu. Było dużo dobrej zabawy, śmiechu i nauki.
NITE4FOTO u nas 10/04/2017 - Wiosenne popołudnie i odwiedziny utalentowanej Magdy Nitefor z NITE4FOTO zauroczonej industrialnymi klimatami.
Szkolenie w FILII 03/04/2017 - FILII Centrum Rehabilitacyjno - Terapeutyczne zaprasza na szkolenie przeznaczone dla: pedagogów, psychologów, logopedów, fizjoterapeutów. Budynek B naszego kompleksu.
Gratulacje dla WizjaNet 15/03/2017 - WizjaNet nie tylko walczy na boisku. Z tegorocznych Mistrzostwa Polski Informatyków MPI w Ośrodek Narciarski Stożek wrócili z medalem oraz 4 i 5 miejscem w różnych kategoriach wiekowych.
Najlepsze Życzenia 08/03/2017 - Specjalne życzenia dla Wszystkich Pań - tego co najpiękniejsze dla Was dzisiaj i w każdym dniu!