Budynek F jak Freetown

FFreetown

W tym nowoczesnym budynku znajduje się największe kryte rolkowisko w województwie – LUCE Arena oraz wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.
LUCE Arena to miejsce składające się z dwóch części: rekreacyjno – sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym (m.in. futsal, hokej na rolkach, badminton), kortem do squash’a, salą fitness i sauną oraz edukacyjno – formacyjnej z salą konferencyjną, salami warsztatów, biurem i kawiarnią. LUCE Arena dedykowana jest osobom w każdym wieku, dla których ważne jest życie z pasją, sportowa rywalizacja, rozwój osobisty oraz aktywny wypoczynek.
Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży. Każdy klient znajdzie
w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Jazda dowolna 23/07/2017 - Zapraszamy na jazdę dowolną do LUCE Arena! Zamieszczamy harmonogram na nadchodzący tydzień. Życzymy udanej zabawy.
Rolkowy półmetek wakacji 11/07/2017 - LUCE Arena ma przyjemność zaprosić Was na zbliżający się wielkimi krokami event -ROLKOWY PÓŁMETEK WAKACJI. Wydarzenie odbędzie się 28 lipca w LUCE Arena - budynek F naszego kompleksu.
Bez tytułu Etniczne inspiracje z szafy Vive 10/07/2017 - Projektanci bawią się motywami, włączając elementy ludowe oraz regionalne do swoich kolekcji. Stwórz wyjątkową stylizację. Letnia garderoba uwielbia ubrania w stylu etno.
Jazda dowolna w LUCE 09/07/2017 - Jeśli chcecie zaplanować, kiedy przyjść do LUCE Arena na rolki, ułatwiamy Wam sprawę. Zamieszczamy harmonogram na nadchodzący tydzień.
Półkolonie w LUCE 06/07/2017 - Było dużo radości, dobra zabawa - ładna pogoda i humory dopisały. Pólkolonia trwa. Fotorelacja z wczorajszej i dzisiejszej wycieczki.
Napisali o nas 01/07/2017 - Zapraszamy do lektury najnowszego numeru kwartalnika "Fabryka Silesia" z interesujacym artykułem p. Ewy Furtak pod tytułem "Miasto stu przemysłów" na temat rewitalizacji.
Wakacje na rolkach 25/06/2017 - Wakacyjny kurs nauki jazdy na rolkach dla dorosłych. Pierwsze zajęcia już w środę - 28 czerwca - zapraszamy!
Jazda dowolna 19/06/2017 - Harmonogram jazdy dowolnej na nadchodzący tydzień w LUCE Arena. Zapraszamy !
Sportowe lato 12/06/2017 - VIVE Profit przygotowało wyjątkową promocję na sportowe lato. W ramach akcji we wszystkich sklepach sieci VIVE Profit dostępny jest specjalny asortyment odzieży sportowej w super cenach.
Bez tytułu Specjalna promocja w VIVE Profit trwa! 07/06/2017 - W sklepach VIVE Profit trwa specjalna promocja na koszule męskie polskiej firmy Kastor. Wszystkie koszule są nowe i dostępne w trzech rodzajach: casual, klasyczna i wizytowa.