Budynek F jak Freetown

FFreetown

W tym nowoczesnym budynku znajduje się największe kryte rolkowisko w województwie – LUCE Arena oraz wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.
LUCE Arena to miejsce składające się z dwóch części: rekreacyjno – sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym (m.in. futsal, hokej na rolkach, badminton), kortem do squash’a, salą fitness i sauną oraz edukacyjno – formacyjnej z salą konferencyjną, salami warsztatów, biurem i kawiarnią. LUCE Arena dedykowana jest osobom w każdym wieku, dla których ważne jest życie z pasją, sportowa rywalizacja, rozwój osobisty oraz aktywny wypoczynek.
Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży. Każdy klient znajdzie
w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
DZIEŃ OJCA W LUCE 23/06/2020 - Dzisiaj w tym wyjątkowym dniu LUCE Arena serdecznie zaprasza wszystkich Tatusiów wraz ze swoimi pociechami.
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2020 - Wszystkim Mamom! życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni.
Święto Mam w LUCE 26/05/2020 - Pogoda nie rozpieszcza, więc wizyta w LUCE to doskonały pomysł! A dla Mam przygotowano specjalny rabat.
Luce Arena od dzisiaj jest z Wami 18/05/2020 - Luce Arena od dzisiaj jest z Wami! Poniżej przedstawiamy kilka zasad, które zostały wprowadzone wraz z ponownym otwarciem obiektu. Zamieszczamy także plan zajęć na dzień dzisiejszy.
TANI PONIEDZIAŁEK 18/05/2020 - Szykuje nam się kolejna akcja! W TANI PONIEDZIAŁEK możecie skorzystać z promocji 2+1 na asortyment swetry, spodnie, żakiety, marynarki oraz spódnice w wybranych sklepach. Życzymy udanych zakupów.
Luce Arena wraca do Was 15/05/2020 - Luce Arena wraca do Was - nowe rezerwacje terminów prowadzone są od dzisiaj 18.05.2020. Pamiętajcie o konieczności posiadania własnego sprzętu, nie będzie możliwości także skorzystania z wypożyczalni czy z szatni.
VIVE Profit wraca 29/04/2020 - VIVE Profit ma dla Was nowe wiadomości wiadomości - 4 maja 2020 (poniedziałek) zostaną otwarte wszystkie sklepy. W związku z otwarciem przygotowano dla Was mnóstwo dodatkowych promocji.
Życzenia 09/04/2020 - Życzymy Wam, aby ten czas choć zupełnie inny od naszych wyobrażeń i planów, był czasem budowania nadziei i prawdziwej radości. Życzymy dużo zdrowia i wiary w lepsze jutro oraz szybkiego powrotu do życia za jakim tęsknimy.
Dzień Kobiet w VIVE 06/03/2020 - W sklepie VIVE Profit Dzień Kobiet trwa od 06.03 - 12.03. Dzisiaj czeka na was towar po całkowitej wymianie.
Piątkowy rozkład jazdy 06/03/2020 - LUCE arena czeka na Was - sprawdźcie piątkowy rozkład jazdy - znajdziecie tam zajęcia dla małych i dużych amatorów rolek.