Budynek F jak Freetown

FFreetown

W tym nowoczesnym budynku znajduje się największe kryte rolkowisko w województwie – LUCE Arena oraz wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.
LUCE Arena to miejsce składające się z dwóch części: rekreacyjno – sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym (m.in. futsal, hokej na rolkach, badminton), kortem do squash’a, salą fitness i sauną oraz edukacyjno – formacyjnej z salą konferencyjną, salami warsztatów, biurem i kawiarnią. LUCE Arena dedykowana jest osobom w każdym wieku, dla których ważne jest życie z pasją, sportowa rywalizacja, rozwój osobisty oraz aktywny wypoczynek.
Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży. Każdy klient znajdzie
w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Lojalność się opłaca 02/11/2020 - VIVE Profit zaprasza do udziału w Programie Lojalnościowym, odbioru kart przy kasie oraz życzy przyjemnych zakupów.
NOWE KURSY LUCE 04/09/2020 - Mamy nadzieję, że wrzesień zaczął się dla Was dobrze! Ruszyła szkoła, ruszyły przedszkola... kalendarz zajęć popołudniowych powoli się zapełnia, ale nie zapomnijcie o LUCE!
Półkolonia LUCE 17/08/2020 - Krótka fotorelacja z pierwszego dnia półkolonii LUCE ( VIII TURNUS ). Jest dobra zabawa i dużo uśmiechu.
PÓŁKOLONIA NA SPORTOWO 27/07/2020 - Startuje kolejny turnus półkolonii w LUCE Arenie. Życzymy wspaniałego czasu wszystkim dzieciom. LUCE team zaprasza również na zajęcia popołudniowe.
Mistrzowskie Promocje 25/07/2020 - Promocje w VIVE Profit Bielsko-Biała trwają do 30.07. Czekają na Was niepowtarzalne okazje.
PÓŁKOLONIA W LUCE 03/07/2020 - Pierwszy turnus półkolonii w LUCE Arena dobiega końca, jeśli nadal zastanawiacie się czy zapisać swoje pociechy - nie zwlekajcie! Na niektóre turnusy są jeszcze pojedyncze miejsca!
DZIEŃ OJCA W LUCE 23/06/2020 - Dzisiaj w tym wyjątkowym dniu LUCE Arena serdecznie zaprasza wszystkich Tatusiów wraz ze swoimi pociechami.
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2020 - Wszystkim Mamom! życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni.
Święto Mam w LUCE 26/05/2020 - Pogoda nie rozpieszcza, więc wizyta w LUCE to doskonały pomysł! A dla Mam przygotowano specjalny rabat.
Luce Arena od dzisiaj jest z Wami 18/05/2020 - Luce Arena od dzisiaj jest z Wami! Poniżej przedstawiamy kilka zasad, które zostały wprowadzone wraz z ponownym otwarciem obiektu. Zamieszczamy także plan zajęć na dzień dzisiejszy.