Budynek F jak Freetown

FFreetown

W tym nowoczesnym budynku znajduje się największe kryte rolkowisko w województwie – LUCE Arena oraz wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.
LUCE Arena to miejsce składające się z dwóch części: rekreacyjno – sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym (m.in. futsal, hokej na rolkach, badminton), kortem do squash’a, salą fitness i sauną oraz edukacyjno – formacyjnej z salą konferencyjną, salami warsztatów, biurem i kawiarnią. LUCE Arena dedykowana jest osobom w każdym wieku, dla których ważne jest życie z pasją, sportowa rywalizacja, rozwój osobisty oraz aktywny wypoczynek.
Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży. Każdy klient znajdzie
w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Rolki dla dorosłych 12/02/2018 - Zostały otwarte zapisy na kolejny kurs w tym roku. LUCE zaprasza wszystkich, którzy chcą do wiosny zdążyć opanować jazdę na rolkach.
Rolkowe Zakończenie Ferii Zimowych 04/02/2018 - Fundacja LUCE oraz Urząd Miasta Bielsko-Biała zaprasza w najbliższy piątek - 9 lutego na ROLKOWE ZAKOŃCZENIE FERII ZIMOWYCH. Start o godzinie 14.00.
Sportowe zimowisko 23/01/2017 - Ostatnie dni przed feriami zimowymi i ostatnie miejsca na ZIMOWISKO 2018 w LUCE Arena. Zaplanujcie aktywny wypoczynek dla swoich Pociech już dzisiaj.
Wielki Karnawałowy Maraton Zumby Dla Irenki i Martusi 12/01/2018 - Fantastyczna, karnawałowa impreza charytatywna dla całej rodziny, którą poprowadzą najlepsi licencjonowani instruktorzy z różnych stron Polski!
Szczęścia, pomyślności i radości 31/12/2017 - Szczęśliwego Nowego 2018 Roku! Niech przyniesie radość i pomyślności oraz spełnienie marzeń.
Najlepsze Życzenia 21/12/2017 - Życzymy Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i ciepła spędzonych wśród najbliższych oraz przyjaciół.
Świąteczny trening 20/12/2017 - Luce Arena zaprasza na świąteczny trening rolkarski dla dorosłych i dzieci - 23 grudnia, godzina 10:00-11:00. Będą to jedyne zajęcia, które odbędą się w tym dniu.
Rozkład jazdy w LUCE Arena 17/12/2017 - Święta tuż tuż zatem przedstawiamy rozkład jazdy w LUCE Arena w okresie świątecznym.
Unihokej w LUCE 19/11/2017 - Start w sobotę 2 grudnia o godzinie 8.00. LUCE Arena jest jednym z sześciu gospodarzy w całej Polsce, którzy podejmują się zorganizowania zawodów.
Bez tytułu Zimowe szaleństwo w sklepach VIVE Profit! 14/11/2017 - Już od 14 listopada w sklepach VIVE Profit, rusza akcja sprzedażowa “Sport Zima”!