Budynek F jak Freetown

FFreetown

W tym nowoczesnym budynku znajduje się największe kryte rolkowisko w województwie – LUCE Arena oraz wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.
LUCE Arena to miejsce składające się z dwóch części: rekreacyjno – sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym (m.in. futsal, hokej na rolkach, badminton), kortem do squash’a, salą fitness i sauną oraz edukacyjno – formacyjnej z salą konferencyjną, salami warsztatów, biurem i kawiarnią. LUCE Arena dedykowana jest osobom w każdym wieku, dla których ważne jest życie z pasją, sportowa rywalizacja, rozwój osobisty oraz aktywny wypoczynek.
Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży. Każdy klient znajdzie
w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Nowa dostawa, nowe kolory 18/09/2017 - LUCE Arena zaprasza do swojego sklepu sportowego - ledwo co "wjechała" nowa dostawa od Powerslide'a! Wrotki, kaski, rolki, ochraniacze dla dzieci i dorosłych. Do wyboru, do koloru - dla każdego coś się znajdzie.
Lekcje indywidualne 14/09/2017 - Przypominamy o możliwości umawiania się na lekcje indywidualne nauki jazdy na rolkach z trenerami: Wojciech Mendakiewicz, Wiktor Osierda, Patryk Nikolarz w LUCE Arena.
Rolki dla dorosłych 10/09/2017 - Przypominamy o zapisach na kurs nauki jazdy dla dorosłych! Zajęcia rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu, jednak wciąż można dołączyć do grupy początkującej lub zaawansowanej.
Marka Śląskie 03/09/2017 - Wczoraj byliśmy w Gliwicach - Gala Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej zgromadziła kilkuset przedsiębiorców, samorządowców i polityków z naszego regionu.
RolkOVE ZAKOŃCZENIE WAKACJI – już jutro 31/08/2017 - Będziecie mogli pojeździć w rytmach dobrej muzyki na rolkach, wziąć udział w konkursach z nagrodami, m.in. konkurs przejazdu pod tyczką! Wstęp dla wszystkich jest darmowy!
Murowany kandydat na Ambasadora 23/08/2017 - "Coraz więcej bielszczan zna ten adres. Jeszcze cztery lata temu w miejscu po dawnej Fabryce Armatur BEFA przy ul. Legionów 26/28 była ruina. Dziś jest imponujący kompleks „nowe miasto”, który przyciąga swoim urokiem. Stąd nominacja do prestiżowej nagrody".
Napisali o nas 22/08/2017 - Zapraszamy do lektury w wyborcza.pl - "Był niszczejący, pofabryczny kompleks. Dzisiaj jest tor kartingowy, kryte rolkowisko i inne atrakcje".
Inspiracje VIVE PROFIT 22/08/2017 - Już niebawem rusza nowy rok szkolny - z tej okazji została przygotowana wyjątkową promocję w sklepach VIVE Profit.
RoLkOVE zakończenie wakacji 06/08/2017 - Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się coraz większymi krokami. Dlatego aby umilić Wam ostatnie dni wakacji LUCE zaprasza na imprezę, która odbędzie się 1. września.
Napisali o nas 28/07/2017 - Stara fabryka? NOWE MIASTO! Napisali o nas - zapraszamy do lektury! Dziękujemy Zosi Pietrzykowskiej i Magdzie Nitefor z redakcjiBB za materiał.