Budynek F jak Freetown

FFreetown

W tym nowoczesnym budynku znajduje się największe kryte rolkowisko w województwie – LUCE Arena oraz wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.
LUCE Arena to miejsce składające się z dwóch części: rekreacyjno – sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym (m.in. futsal, hokej na rolkach, badminton), kortem do squash’a, salą fitness i sauną oraz edukacyjno – formacyjnej z salą konferencyjną, salami warsztatów, biurem i kawiarnią. LUCE Arena dedykowana jest osobom w każdym wieku, dla których ważne jest życie z pasją, sportowa rywalizacja, rozwój osobisty oraz aktywny wypoczynek.
Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży. Każdy klient znajdzie
w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
RoLkOVE rozpoczęcie lata w LUCE Arena 17/06/2018 - Już 29 czerwca warsztaty rolkarske, zawody roller-cross, a na koniec rolkoteka dla wszystkich - małych i dużych. Będzie doskonała zabawa!
Letnie półkolonie z LUCE 15/06/2018 - Zapisaliście już swoją pociechę na sportową półkolonię w LUCE? Są jeszcze wolne miejsca na każdy turnus. Nie czekajcie na ostatnią chwilę tylko zaplanujcie wypoczynek dla swojego dziecka już dzisiaj.
Rolki dla dorosłych 12/06/2018 - Jazda na rolkach i wrotkach nie jest zbyt skomplikowanym do nauczenia sportem. Wystarczy trochę chęci i samozaparcia, a instruktorzy LUCE zajmą się już resztą.
Promocja na wrotki, rolki oraz kaski. 19/05/2018 - Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka PROMOCJA na wrotki i rolki dziecięce oraz kaski! Nie wiesz rodzicu, co kupić swojemu dziecku? LUCE Sklep w budynku F zaprasza.
Rolkowa przygoda 17/05/2018 - Zostało już tylko 1,5 miesiąca do rozpoczęcia wakacji. Przypominamy, że trwają zapisy na letnie półkolonie na sportowo w budynku F - LUCE ARENA.
Rolki dla dorosłych 12/05/2018 - LUCE Arena zaprasza wszystkich, którzy chcą nauczyć się pod okiem instruktorów jazdy na rolkach oraz doszkolić swoje umiejętności. Start już 21 maja.
Majówka w Tkalni Urody Day SPA 25/04/2018 - Są jeszcze pojedyncze, wolne. Rezerwacja telefoniczna oraz bezpośrednio w salonie. Zapraszamy!
Roller Cross w LUCE Arena 18/04/2018 - Roller Cross- impreza dla całej rodziny. Udział mogą wziąć zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Start 29 kwietnia o godzinie 17.00
Sezon rolkowy start! 07/04/2018 - Ostatnia okazja do zapisania się na Kurs Nauki Jazdy na Rolkach, który zaczyna się w najbliższy poniedziałek.
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 28/03/2018 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.