Budynek F jak Freetown

FFreetown

W tym nowoczesnym budynku znajduje się największe kryte rolkowisko w województwie – LUCE Arena oraz wielkopowierzchniowy sklep z markową odzieżą używaną, należący do sieci VIVE Profit.
LUCE Arena to miejsce składające się z dwóch części: rekreacyjno – sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym (m.in. futsal, hokej na rolkach, badminton), kortem do squash’a, salą fitness i sauną oraz edukacyjno – formacyjnej z salą konferencyjną, salami warsztatów, biurem i kawiarnią. LUCE Arena dedykowana jest osobom w każdym wieku, dla których ważne jest życie z pasją, sportowa rywalizacja, rozwój osobisty oraz aktywny wypoczynek.
Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży. Każdy klient znajdzie
w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Sezon rolkowy start! 07/04/2018 - Ostatnia okazja do zapisania się na Kurs Nauki Jazdy na Rolkach, który zaczyna się w najbliższy poniedziałek.
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 28/03/2018 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Napisali o nas 24/03/2018 - Kompleks "nowe miasto" okiem reportera. Drukowaną wersję Kuriera.BB można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Power POUND Fit 22/03/2018 - Tylko u nas, a dokładnie w LUCE Arena jedyne tego typu zajęcia na Śląsku. Power POUND Fit to trening inspirowany grą na perkusji dlatego jest tak niezwykły.
„Turniej Dzikich Drużyn” w unihokeja oraz piknik rodzinny 15/03/2018 - Wydarzenie odbędzie się 18 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 37 w Bielsku-Białej.
Pomysł na mroźne popołudnie 28/02/2018 - Naucz swoje dziecko jazdy na rolkach. Luce Arena zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia grupowe w każdą środę o godzinie 17 00.
Rolki dla dorosłych 12/02/2018 - Zostały otwarte zapisy na kolejny kurs w tym roku. LUCE zaprasza wszystkich, którzy chcą do wiosny zdążyć opanować jazdę na rolkach.
Rolkowe Zakończenie Ferii Zimowych 04/02/2018 - Fundacja LUCE oraz Urząd Miasta Bielsko-Biała zaprasza w najbliższy piątek - 9 lutego na ROLKOWE ZAKOŃCZENIE FERII ZIMOWYCH. Start o godzinie 14.00.
Sportowe zimowisko 23/01/2017 - Ostatnie dni przed feriami zimowymi i ostatnie miejsca na ZIMOWISKO 2018 w LUCE Arena. Zaplanujcie aktywny wypoczynek dla swoich Pociech już dzisiaj.
Wielki Karnawałowy Maraton Zumby Dla Irenki i Martusi 12/01/2018 - Fantastyczna, karnawałowa impreza charytatywna dla całej rodziny, którą poprowadzą najlepsi licencjonowani instruktorzy z różnych stron Polski!