Budynek C jak Cordoba

CCordoba

Hala produkcyjna powstała w roku 1950.
Obecnie w wyremontowanym budynku, zlokalizowanym przy głównym wjeździe na teren kompleksu znajdują się Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firma KWE AB ENERGY POLSKA SP. Z O.O. będąca na polskim rynku kogeneracji już od 16 lat.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów z wieloletnim stażem pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię. Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia. Znajdują się tu dwie sale rehabilitacyjne. Główna z dwoma pająkami i bieżnią, druga to sala do ćwiczeń z niemowlętami. Oprócz tego centrum dysponuje salami przeznaczonymi do dodatkowych terapii takich jak Biofeedback EEG, integracja sensoryczna, neurologopedia, terapia widzenia, terapia ręki, dogoterapia oraz terapia pedagogiczna. Poczekalnia dla rodziców wyposażona jest w telewizor, można tu napić się kawy, herbaty a dzieci chętnie pobawią się w kąciku zorganizowanym specjalnie dla nich.

Funkcja*: salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z wewnątrz
POSZUKIWANY, POSZUKIWANA! 10/10/2020 - FILII Centrum poszukuje logopedy do swojego zespołu. Do podjęcia pracy konieczne jest doświadczenie w pracy z dziećmi, zwłaszcza niepełnosprawnymi.
NOWOŚCI W FILII 14/09/2020 - Jeśli Twoje dziecko ma problemy w nauce, czytaniu, pisaniu, liczeniu, rozwija się wolniej lub szybciej niż jego rówieśnicy to FILII zaprasza na zajęcia.
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2020 - Wszystkim Mamom! życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni.
Życzenia 09/04/2020 - Życzymy Wam, aby ten czas choć zupełnie inny od naszych wyobrażeń i planów, był czasem budowania nadziei i prawdziwej radości. Życzymy dużo zdrowia i wiary w lepsze jutro oraz szybkiego powrotu do życia za jakim tęsknimy.
Najlepsze Życzenia 24/12/2019 - Życzymy Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i ciepła spędzonych wśród najbliższych oraz przyjaciół.
The Gray Pork BBQ 05/06/2019 - Jutro 06.06. w centrum kompleksu "nowe miasto" (parking obok paczkomatu) ponownie zaparkuje food truck Gray Pork BBQ.
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2019 - Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni!
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 19/04/2019 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Otwarcie sezonu 14/04/2019 - Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z dzisiejszego otwarcia sezonu przez Automobilklub Beskidzki na terenie naszego kompleksu.
BESKIDZKI SPOT KLASYKÓW 08/04/2019 - Otwarcie sezonu już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia. Zapraszamy od godziny 11.00. Dołącz do fanów motoryzacji i kawy.