Budynek C jak Cordoba

CCordoba

Hala produkcyjna powstała w roku 1950.
Obecnie w wyremontowanym budynku, zlokalizowanym przy głównym wjeździe na teren kompleksu znajdują się Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firma KWE AB ENERGY POLSKA SP. Z O.O. będąca na polskim rynku kogeneracji już od 16 lat.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów z wieloletnim stażem pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię. Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia. Znajdują się tu dwie sale rehabilitacyjne. Główna z dwoma pająkami i bieżnią, druga to sala do ćwiczeń z niemowlętami. Oprócz tego centrum dysponuje salami przeznaczonymi do dodatkowych terapii takich jak Biofeedback EEG, integracja sensoryczna, neurologopedia, terapia widzenia, terapia ręki, dogoterapia oraz terapia pedagogiczna. Poczekalnia dla rodziców wyposażona jest w telewizor, można tu napić się kawy, herbaty a dzieci chętnie pobawią się w kąciku zorganizowanym specjalnie dla nich.

Funkcja*: salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z wewnątrz
Napisali o nas 01/07/2017 - Zapraszamy do lektury najnowszego numeru kwartalnika "Fabryka Silesia" z interesujacym artykułem p. Ewy Furtak pod tytułem "Miasto stu przemysłów" na temat rewitalizacji.
NITE4FOTO u nas 10/04/2017 - Wiosenne popołudnie i odwiedziny utalentowanej Magdy Nitefor z NITE4FOTO zauroczonej industrialnymi klimatami.
Najlepsze Życzenia 08/03/2017 - Specjalne życzenia dla Wszystkich Pań - tego co najpiękniejsze dla Was dzisiaj i w każdym dniu!
Napisali o nas 06/02/2017 - Kompleks "nowe miasto" w Silesia Smile! Drukowaną wersję magazynu można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Napisali o nas 12/12/2016 - Kompleks "nowe miasto" w „Europrojekty-pl/Euroregiony-Polska”.
Twoje “nowe miasto” 02/12/2016 - Zapraszamy do oglądnięcia naszego filmu.
Nasz nowy pojazd 25/11/2016 - Miniciągnik Kubota BX2350 jest już u nas. Ten rewelacyjny, miejski traktorek ułatwi nam prace porządkowe, które będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze!
Twoje “nowe miasto” 22/11/2016 - Z przyjemnością prezentujemy najnowszy film o nas.
Zmieniamy się z każdym dniem! 23/08/2016 - Zapraszamy do obejrzenia naszej pierwszej prezentacji z cyklu "kiedyś i dziś".
FILII Centrum Rehabilitacyjno – Terapeutyczne zaprasza 29/03/2016 - Bezpłatne konsultacje w zakresie wspierania rozwoju małego dziecka w czasie trwania PIERWSZYCH MIĘDZYNARODOWYCH WYŚCIGÓW WÓZKÓW W CHODZIE BUGGYGYM 10 kwietnia 2016 r.