Budynek M jak Monte Carlo

MMonte Carlo

W budynku M jak Monte Carlo znajduje się wielopoziomowy tor kartingowy ZygZak. Jest on obecnie najdłuższym krytym, wielopoziomowym torem dla gokartów w całej Polsce. W zależności od zastosowanej konfiguracji ma długość od 640m do 720m specjalnie zaprojektowanej trasy. Tor łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy. Spełnia wymagania zaawansowanych zawodników jak i nowicjuszy w dziedzinie kartingu. Sporych atrakcji dostarczają zastosowane dwa rodzaje nawierzchni oraz rampy wjazdowo-zjazdowe, które w ostatnim czasie zostały dodatkowo specjalnie przeprofilowane. Oprócz sporej dawki adrenaliny i zabawy tor gwarantuje bezpieczną jazdę dla wszystkich zawodników.

Funkcja*: usługi lub handel, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 28/03/2018 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Napisali o nas 24/03/2018 - Kompleks "nowe miasto" okiem reportera. Drukowaną wersję Kuriera.BB można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Zawody dla Par na ZygZak-u 11/02/2018 - Zastanawiasz się gdzie zabrać bliską Ci osobę w Walentynki? Polecamy na tor kartingowy. Start 14 lutego o godz. 18.00. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody.
Ferie na ZygZaku 18/01/2017 - Przypominamy że wszystkie osoby niepełnoletnie zobowiązane są do przedstawienia pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego na przejazd gokartem na torze.
Szczęścia, pomyślności i radości 31/12/2017 - Szczęśliwego Nowego 2018 Roku! Niech przyniesie radość i pomyślności oraz spełnienie marzeń.
Najlepsze Życzenia 21/12/2017 - Życzymy Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i ciepła spędzonych wśród najbliższych oraz przyjaciół.
ZygZak Karting od rana na sportowo 19/11/2017 - Razem z Wojtkiem Chuchałą nigdy nie ma nudy! Zamieszczamy kilka zdjęć dzieciaków z dzisiejszej szkółki i ich startu.
Ostatnie wolne miejsca na ZygZak-u 17/10/2017 - Zostały ostatnie miejsca na szkółkę kartingową dla dzieci. To niepowtarzalna okazja, żeby trenować z Wojtkiem Chuchałą, mistrzem rajdowym Polski 2014 i mistrzem Europy 2016!
Szkółka Kartingowa 03/10/2017 - Już w październiku ZygZak Karting rusza ze Szkółką Kartingową! Zajęcia będą odbywać się trzy razy w miesiącu w sobotę lub niedzielę, w godzinach dopołudniowych.
Marka Śląskie 03/09/2017 - Wczoraj byliśmy w Gliwicach - Gala Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej zgromadziła kilkuset przedsiębiorców, samorządowców i polityków z naszego regionu.