Budynek M jak Monte Carlo

MMonte Carlo

W budynku M jak Monte Carlo znajduje się wielopoziomowy tor kartingowy ZygZak. Jest on obecnie najdłuższym krytym, wielopoziomowym torem dla gokartów w całej Polsce. W zależności od zastosowanej konfiguracji ma długość od 640m do 720m specjalnie zaprojektowanej trasy. Tor łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy. Spełnia wymagania zaawansowanych zawodników jak i nowicjuszy w dziedzinie kartingu. Sporych atrakcji dostarczają zastosowane dwa rodzaje nawierzchni oraz rampy wjazdowo-zjazdowe, które w ostatnim czasie zostały dodatkowo specjalnie przeprofilowane. Oprócz sporej dawki adrenaliny i zabawy tor gwarantuje bezpieczną jazdę dla wszystkich zawodników.

Funkcja*: usługi lub handel, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
Rollercross już w najbliższą sobotę 22/11/2018 - LUCE Arena serdecznie zaprasza na wyścig Rollercross na torze kartingu ZygZak w budynku M. Będzie możliwość ścigania się na dwupoziomowym torze.
Nowe miasto po zmierzchu 21/11/2018 - Jak Wam się podoba Kompleks "nowe miasto" w jesienny wieczór? Naszych oświetleń przybywa z każdym dniem.
Halloween na ZygZak-u 29/10/2018 - Tylko 31 października - jeśli kupisz 2 bilety za każdy zapłacisz tylko 29.00 zł. Dobra zabawa gwarantowana.
ZygZak Karting zaprasza 21/10/2018 - Wczoraj (20.10) na ZygZak Karting ruszyła kolejna edycja szkółki kartingowej, której trenerami są Damian Syty oraz Wojciech Chuchała! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca!
ZygZak Karting zaprasza 14/08/2018 - Odpowiadając na Wasze pytania -jutro tj. 15 sierpnia tor ZygZak Karting będzie otwarty w godzinach 10.00-22.00.
Zielone nowe miasto 25/07/2018 - Naszych donic na terenie kompleksu przybywa, a krzewy i iglaki rosną z każdym dniem. Kto zgadnie ile przybyło w lipcu donic w Nowym Mieście?
Już są na ZygZak-u 18/07/2018 - Przed momentem dotarły na ZygZak Karting 3 nowiutkie gokarty RIMO EVO 6 z silnikiem 270cc (9KM). Więcej mocy - więcej zabawy - większa dostępność - już od piątku 20 lipca.
Wakacyjne Promocje na ZygZaku 06/07/2018 - Wakacyjne Promocje na ZygZak-u.Tym razem kupując więcej biletów dla siebie płacicie mniej. Więcej szczegółów można uzyskać bezpośrednio na torze.
Jeszcze piękniejszy 05/07/2018 - Nasz parking, obok ZygZak Karting pięknieje z każdym dniem. Niedawno namalowane pasy ułatwiają parkowanie i pomagają zachować porządek.
Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 03/07/2018 - Od lipca internauci mogą głosować w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2018. Dziękujemy za każdy oddany przez Was głos.