Budynek M jak Monte Carlo

MMonte Carlo

W budynku M jak Monte Carlo znajduje się wielopoziomowy tor kartingowy ZygZak. Jest on obecnie najdłuższym krytym, wielopoziomowym torem dla gokartów w całej Polsce. W zależności od zastosowanej konfiguracji ma długość od 640m do 720m specjalnie zaprojektowanej trasy. Tor łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy. Spełnia wymagania zaawansowanych zawodników jak i nowicjuszy w dziedzinie kartingu. Sporych atrakcji dostarczają zastosowane dwa rodzaje nawierzchni oraz rampy wjazdowo-zjazdowe, które w ostatnim czasie zostały dodatkowo specjalnie przeprofilowane. Oprócz sporej dawki adrenaliny i zabawy tor gwarantuje bezpieczną jazdę dla wszystkich zawodników.

Funkcja*: usługi lub handel, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 19/04/2019 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Otwarcie sezonu 14/04/2019 - Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z dzisiejszego otwarcia sezonu przez Automobilklub Beskidzki na terenie naszego kompleksu.
BESKIDZKI SPOT KLASYKÓW 08/04/2019 - Otwarcie sezonu już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia. Zapraszamy od godziny 11.00. Dołącz do fanów motoryzacji i kawy.
Szkółka kartingowa dla dorosłych 20/03/2019 - ZygZak Karting zaprasza wszystkich od 16 roku życia do zapisów. Zajęcia poprowadzą: Wojtek Chuchał, Damian Syty, Łukasz Mika, Krystian Korzeniowski.
Najlepsze Życzenia 08/03/2019 - Dla Wszystkich Pań wiele radości, szczęścia, uśmiechu, wiosny dzisiaj oraz w każdym dniu!
Dzień Kobiet na Zyg Zak-u 07/03/2019 - Wszystkie Panie już jutro mają bilet za jedyne 29 PLN.
Napisali o nas 22/02/2019 - Kompleks "nowe miasto" okiem reportera. Drukowaną wersję Kuriera.BB można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Zawody dla PAR 13/02/2019 - To już jutro Zawody Walentynkowe na ZygZak-u! Start o godzinie 19.00. Będzie wiele atrakcji i dobra zabawa.
Zygzakowe ferie czas zacząć 13/01/2019 - Już od 14 stycznia do 28 lutego od poniedziałku do czwartku, w godzinach 14.00-18.00 ZygZak Karting zaprasza na korzystanie z promocji.
Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 30/12/2018 - Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2019 rok!