Budynek M jak Monte Carlo

MMonte Carlo

W budynku M jak Monte Carlo znajduje się wielopoziomowy tor kartingowy ZygZak. Jest on obecnie najdłuższym krytym, wielopoziomowym torem dla gokartów w całej Polsce. W zależności od zastosowanej konfiguracji ma długość od 640m do 720m specjalnie zaprojektowanej trasy. Tor łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy. Spełnia wymagania zaawansowanych zawodników jak i nowicjuszy w dziedzinie kartingu. Sporych atrakcji dostarczają zastosowane dwa rodzaje nawierzchni oraz rampy wjazdowo-zjazdowe, które w ostatnim czasie zostały dodatkowo specjalnie przeprofilowane. Oprócz sporej dawki adrenaliny i zabawy tor gwarantuje bezpieczną jazdę dla wszystkich zawodników.

Funkcja*: usługi lub handel, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
Lato na ZygZak-u 03/07/2017 - Wakacje już w pełni - zapraszamy wszystkich na tor. Promocje obowiązują od 1 lipca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 14.00 -18.00.
Napisali o nas 01/07/2017 - Zapraszamy do lektury najnowszego numeru kwartalnika "Fabryka Silesia" z interesujacym artykułem p. Ewy Furtak pod tytułem "Miasto stu przemysłów" na temat rewitalizacji.
5 Urodziny ZygZak-a 04/06/2017 - Dzisiejszy dzień na torze ZygZak Karting rozpoczął się od urodzinowego tortu! Były prezenty, nagrody, upominki i wiele innych niespodzianek!
5 Urodziny Zygzaka 01/06/2017 - Tor istnieje już pięć lat z tej okazji dla Wszystkich, którzy odwiedzą tor miedzy 1 a 5 czerwca zostały przygotowane liczne atrakcje.
Nie zwalniamy po majówce 08/05/2017 - Zapraszamy na szkółkę kartingową dla dzieci w ZygZak Karting .
NITE4FOTO u nas 10/04/2017 - Wiosenne popołudnie i odwiedziny utalentowanej Magdy Nitefor z NITE4FOTO zauroczonej industrialnymi klimatami.
Najlepsze Życzenia 08/03/2017 - Specjalne życzenia dla Wszystkich Pań - tego co najpiękniejsze dla Was dzisiaj i w każdym dniu!
Zawody dla dzieci 08/02/2017 - Start 11 lutego o godzinie 10.00! Zawody poprowadzą kierowca rajdowy Wojtek Chuchała i kierowca kartingowy Mateusz Bartsch.
Napisali o nas 06/02/2017 - Kompleks "nowe miasto" w Silesia Smile! Drukowaną wersję magazynu można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Training Camp 30/01/2017 - Wczoraj na torze Zygzak-Karting mieliśmy przyjemność gościć profesjonalnych kierowców z najwyższej półki.