Budynek M jak Monte Carlo

MMonte Carlo

W budynku M jak Monte Carlo znajduje się wielopoziomowy tor kartingowy ZygZak. Jest on obecnie najdłuższym krytym, wielopoziomowym torem dla gokartów w całej Polsce. W zależności od zastosowanej konfiguracji ma długość od 640m do 720m specjalnie zaprojektowanej trasy. Tor łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy. Spełnia wymagania zaawansowanych zawodników jak i nowicjuszy w dziedzinie kartingu. Sporych atrakcji dostarczają zastosowane dwa rodzaje nawierzchni oraz rampy wjazdowo-zjazdowe, które w ostatnim czasie zostały dodatkowo specjalnie przeprofilowane. Oprócz sporej dawki adrenaliny i zabawy tor gwarantuje bezpieczną jazdę dla wszystkich zawodników.

Funkcja*: usługi lub handel, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
ZygZak Karting od rana na sportowo 19/11/2017 - Razem z Wojtkiem Chuchałą nigdy nie ma nudy! Zamieszczamy kilka zdjęć dzieciaków z dzisiejszej szkółki i ich startu.
Ostatnie wolne miejsca na ZygZak-u 17/10/2017 - Zostały ostatnie miejsca na szkółkę kartingową dla dzieci. To niepowtarzalna okazja, żeby trenować z Wojtkiem Chuchałą, mistrzem rajdowym Polski 2014 i mistrzem Europy 2016!
Szkółka Kartingowa 03/10/2017 - Już w październiku ZygZak Karting rusza ze Szkółką Kartingową! Zajęcia będą odbywać się trzy razy w miesiącu w sobotę lub niedzielę, w godzinach dopołudniowych.
Marka Śląskie 03/09/2017 - Wczoraj byliśmy w Gliwicach - Gala Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej zgromadziła kilkuset przedsiębiorców, samorządowców i polityków z naszego regionu.
Murowany kandydat na Ambasadora 23/08/2017 - "Coraz więcej bielszczan zna ten adres. Jeszcze cztery lata temu w miejscu po dawnej Fabryce Armatur BEFA przy ul. Legionów 26/28 była ruina. Dziś jest imponujący kompleks „nowe miasto”, który przyciąga swoim urokiem. Stąd nominacja do prestiżowej nagrody".
Napisali o nas 22/08/2017 - Zapraszamy do lektury w wyborcza.pl - "Był niszczejący, pofabryczny kompleks. Dzisiaj jest tor kartingowy, kryte rolkowisko i inne atrakcje".
Rodzinny gokart 18/08/2017 - Już od jutra dostępny na torze ZygZak Karting - nowiutki, rodzinny gokart dwuosobowy firmy Rimo!
Podwójny gokart Rimo 04/08/2017 - W związku z bardzo dużym zainteresowaniem gokartem podwójnym informujemy, że w najbliższym czasie pojawi się w ZygZak Karting nowiuteńki podwójny gokart Rimo!
Napisali o nas 28/07/2017 - Stara fabryka? NOWE MIASTO! Napisali o nas - zapraszamy do lektury! Dziękujemy Zosi Pietrzykowskiej i Magdzie Nitefor z redakcjiBB za materiał.
Lato na ZygZak-u 03/07/2017 - Wakacje już w pełni - zapraszamy wszystkich na tor. Promocje obowiązują od 1 lipca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 14.00 -18.00.