WhitePress jest z nami!

WhitePress jest nowoczesną firmą, która stworzyła ogólnopolską platformę internetową www.whitepress.pl wspierającą działania z zakresu reklamy internetowej i content marketingu. Do jej najważniejszych funkcji należy pośredniczenie w publikacji artykułów sponsorowanych, eksperckich artykułów gościnnych i notek prasowych.

Firma współpracuje z wydawcami ponad 2500 dobrej jakości portali i blogów, zapewniając reklamodawcom zróżnicowane miejsca publikacji. WhitePress działając kompleksowo umożliwia również zlecenie przygotowania wysokiej jakości artykułów czy infografik, które następnie można publikować w wybranych mediach. Promocję opublikowanych treści ułatwia dodatkowo integracja WhitePress z mechanizmem ContentStream. Za jego pośrednictwem, dzięki atrakcyjnym stawkom CPC, reklamodawca może promować swoje materiały wśród szerszej rzeszy internautów.

Firma prowadzi dla swoich partnerów szereg działań edukacyjnych z zakresu content marketingu i pozycjonowania. Na blogu publikuje artykuły eksperckie i poradnikowe, pisane przez specjalistów z branży, udostępnia także case’y swoich działań. Wysoką jakość usług gwarantuje autorska technologia platformy i automatyzacja, umożliwiająca szybkie i intuicyjne korzystanie z platformy.
www.whitepress.pl