ZygZak Karting – Zawody dla Par

Zawody dla Par

Zapraszamy wszystkich w Dniu Świętego Walentego na ZygZak Karting. Wszystkie pary walczą o główną nagrodę czyli: Weekend dla dwojga wraz
z wyżywieniem w Hotelu Krokus w Wiśle.

Zasady uczestnictwa:
W zawodach mogą uczestniczyć wyłącznie drużyny dwuosobowe, składające się z mężczyzny/chłopaka i kobiety/dziewczyny, przy czym każdy z uczestników musi posiadać min. 140cm wzrostu. Każdy z uczestników może wystąpić tylko w jednej drużynie.

Formuła zawodów:
Kwalifikacje: Każdy uczestnik wykona 2 przejazdy kwalifikacyjne na czas (4 przejazdy na każdą drużynę). Suma najlepszych czasów wszystkich przejazdów to wynik uzyskany przez poszczególne drużyny, który zdecyduje o miejscach startowych w wyścigach finałowych. Przejazdy będą się odbywać naprzemiennie w grupach żeńskich i męskich.

Wyścigi finałowe:
Najlepsze drużyny startują w dwóch wyścigach finałowych (1 finał żeński i 1 finał męski). Pozycja startowa jest ustalana na podstawie czasów drużny z kwalifikacji i jest ona taka sama w finale żeńskim i męskim. O wyniku końcowym decyduje najlepsza suma miejsc drużyny w wyścigu. W przypadku równej sumy – decydujące jest lepsze miejsce w wyścigu żeńskim.

Zapisy:
Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy bezpośrednio na torze lub telefonicznie, najpóźniej do soboty 13 lutego 2016r. do godz. 21:00.
Więcej szczegółów na www.zygzak-karting.pl