VIVE Profit Center sponsorem programu Polsat Cafe ,,Jacyków w Twojej szafie”

VIVE Profit Center rozpoczęła współpracę przy produkcji programu modowego „Jacyków w Twojej szafie”. Premiera pierwszego z serii odcinków odbyła się 10 marca o godzinie 22:00 na kanale Polsat Cafe. Spółka jest sponsorem wszystkich odcinków programu, które realizowane były w wybranych sklepach sieci wielkopowierzchniowych sklepów VIVE Profit.
Znany stylista Tomasz Jacyków odwiedza polskie miasta, by zajrzeć do kobiecych szaf. Pomaga Polkom odnalezieniu własnego stylu, wykorzystując ich własne ubrania. Odmienia wizerunek kolejnych bohaterek programu, rewidując ich szafy. Podróżując wraz ze swoją przewoźną pracownią krawiecką podpowiada, jak przy pomocy prostych chwytów zmienić swoją garderobę. Odpowiednio dobiera zestawienia, przeszywa ubrania nadając im nowy blask, zabiera uczestniczki programu na zakupy do sklepów sieci VIVE Profit. Efektem jest całkowita metamorfoza uczestniczki programu.
Tomasz Jacyków odwiedził także sklep VIVE Profit na terenie kompleksu “nowe miasto”. Nagranie z Bielska – Białej będzie emitowane w czwartek 26 maja o godz 22:00 (Polsat Cafe).

– Z dużą satysfakcją przyjęliśmy propozycję współpracy przy realizacji programu „Jacyków w Twojej szafie”. Cieszy mnie tak dobry odbiór odzieży, którą oferujemy w naszych sklepach. Jednocześnie z zadowoleniem obserwuję przemiany jakie dokonują się na naszych oczach po wizytach w sklepach sieci VIVE Profit – uczestniczki wychodzą całkowicie odmienione, uśmiechnięte i zadowolone. Mam nadzieję, że będziemy mogli pomóc Polkom w doborze odpowiednich strojów i budowaniu ich własnego stylu nie tylko w programie, ale na co dzień. – mówi Mariusz Pniewski, Prezes Zarządu VIVE Profit Center.

VIVE Profit Center
Spółka wchodząca w skład Grupy VIVE, zajmująca się zarządzaniem i rozwojem sieci wielkopowierzchniowych sklepów z markową odzieżą używaną VIVE Profit. Firma otworzyła już kilkanaście sklepów detalicznych w Polsce południowo-wschodniej i południowej. Do końca 2016 roku planowane jest utworzenie sieci kilkudziesięciu punktów handlowych na terenie całego kraju.

Grupa VIVE
Dziewięć powiązanych ze sobą spółek, z których główna – VIVE Textile Recycling, została założona w 1992 roku i od wielu lat jest liderem w branży recyclingu tekstyliów. Grupa VIVE nieustannie rozwija działalność w kolejnych obszarach, takich jak transport i logistyka, optymalizacja kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa, czy innowacyjne metody recyklingu. W skład grupy wchodzą: VIVE Textile Recycling, VIVE Transport, VIVE Profit Center, VIVE Properties, VIVE Biznes, VIVE Innovation, VIVE Retail Services, Dimatex i Eco-Collections. Jednocześnie, jako przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie, VIVE Group wspiera działalność Klubu Sportowego VIVE Tauron Kielce oraz Fundacji VIVE Serce Dzieciom.

Więcej na: www.viveprofit.pl