Sobota pełna wrażeń w LUCE

Wczoraj, 3 grudnia odbył się pierwszy Turniej Unihokeja Dzieci w LUCE Arena.
Przyjechało ponad 70 zawodników z drużyn takich jak: UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Pancerni Żurawica, MMKS Podhale Nowy Targ, LUCE Bielsko-Biała.
Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym, a drużyna LUCE, mimo bardzo dobrej gry zajęła 4 miejsce w tabeli.
Na pierwszym miejscu ugruntował swoją pozycję UKS Wiatr Ludźmierz, który okazał się bezlitosny dla Bielszczan wygrywając 16:0, a w punktacji ogólnej zdobył 25 bramek tracąc tylko 3. Drugie miejsce zajęli UKS Pancerni Żurawica z bilansem 21:11. Na podium zmieścili się również MMKS Podhale Nowy Targ, którzy jako jedyni pozwolili Bielszczanom strzelić sobie 4 bramki. Jednak po dobrym starcie LUCE poległo 11:4.

Wyniki końcowe:

1. miejsce – UKS Wiatr Ludźmierz
2. miejsce – UKS Pancerni Żurawica
3. miejsce – MMKS Podhale Nowy Targ
4. miejsce – LUCE Bielsko-Biała

Po Turnieju Unihokeja Dzieci odbyły się w LUCE Arena Mikołajki na rolkach, gdzie dzieci oprócz spotkania ze Św. Mikołajem mogły wziąć udział
w sportowych zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów LUCE.

6. Fitnessowe skakanie

Swoim osiągnięciem może pochwalić się również Bielska drużyna hokeja na lodzie. LUCE Bielsko-Biała w turnieju Piastów w Cieszynie zdobyła 3 miejsce.
W Cieszynie (03.12.2016), na lodowisku miejskim odbył się amatorski Turniej Hokeja na Lodzie – Puchar Piastów. W turnieju zmierzyło się pięć drużyn, najlepszymi okazały się Czarne Pantery z Cieszyna.