Śniadanie Biznesowe z filmem

Już w najbliższy piątek 11.12 zapraszamy na kolejne Śniadanie Biznesowe, na terenie kompleksu “nowe miasto“, które będzie miało miejsce w budynku
F jak FreetownLUCE Arena.

Będzie to szansa na rozwijanie kontaktów biznesowych pomiędzy firmami z różnych branż, działającymi na terenie Bielska-Białej. Tematem przewodnim będzie film – zarówno ten interaktywny, jak i ten w naszej głowie czyli quasi-pschologiczne spojrzenie do wnętrza mózgu.

Prelekcje wygłoszą:
dr Aleksander Binsztok – doktor nauk ekonomicznych,wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz współpracownik innych renomowanych uczelni w kraju i za granicą. Trener komunikacji i biznesu (więcej na www.binsztok.pl).

Michał Regulski – Dyrektor Zarządzający IRIS MEDIA. Posiada 20 lat doświadczenia w sprzedaży, branży reklamowej i technologicznej oraz w consultingu zarządczym (więcej na www.iris.media.pl).

dr Paweł Strykowski – udziałowiec w firmie WhitePress, od 15 lat w branży internetowej, organizator projektu “Nowa Koncepcja SEO” (https://www.whitepress.pl/nowa-koncepcja-seo).

Zaproszenie Śniadanie Biznesowe_2

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o kontakt potwierdzający uczestnictwo: manager@luce.org.pl