Smaki Gallo Nero już czuć w powietrzu…


Lekka, aromatyczna, pełna smaków włoska restauracja Gallo Nero czyli “Czarny Kogut” – symbol prowincji Chianti już u nas. Jest to kolejny lokal pod tym szyldem w Bielsku-Białej, pierwszy znajduje się przy ul. Jutrzenki i ma wielu swoich wielbicieli.
Dla mnie jest to restauracja jedyna w swoim rodzaju, te smaki się zapamiętuje. Wychodzę z niej zawsze zadowolona, najedzona i szczęśliwa” – mówi Agnieszka z Bielska.
Kolejny lokal pod “Czarnym Kogutem” można znaleźć na podlaskim gruncie w Białymstoku. Można tam zjeść smakowite spaghetti, penne, tortellini z mięsem czy szpinakiem i ricottą, ravioli z prawdziwkami oraz risotto z owocami morza.
U nas także będzie – w roli głównej – pizza z pieca wypiekana na cienkim cieście, makarony, risotta, owoce morza, włoskie desery – prawdziwa uczta dla podniebienia. Najlepiej odkryć wszystkie smaki samemu zaglądając na “nowe miasto”.


 

Otwarcie już wkrótce! Przygotowania na przyjęcie gości trwają. Jest już to co najważniejsze – “serce kuchni” czyli specjalny piec opalany drewnem do wypiekania pizzy na idealnie cienkim cieście.