Rodzinnie i sportowo

II Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie – plenerowe wydarzenie dla całej rodziny odbędą się już jutro – 20 maja – na terenie naszego kompleksu.

Wydarzenie „Wyścigi wózków BuggyGym” jest uroczystym otwarciem kampanii Mama na maxa.

Program:

14:30-15.00 Rejestracja

15:05 Przywitanie

15:10-15:25 Rozgrzewka

16:00-17:00 Warsztaty z Laboratorium Smaku dla dzieci

15:30-17:30 Wyścigi wózków

17:30 Zakończenie, rozdanie nagród

W czasie imprezy organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji i niespodzianek również dla starszych dzieci.

Więcej szczegółów pod adresem www.wyscigiwozkow.pl

WAŻNE!
Wyścigi będą polegały na szybkim marszu, a uczestnicy będą mieli do pokonania odległość stu kroków, zawody będą rozgrywane w różnych kategoriach: wyścigi dla mam, ojców oraz dla rodzin (2 osoby trzymają wózek), wyścigi będą całkowicie bezpieczne dla maluchów znajdujących się w wózkach.
BIEG Z WÓZKIEM JEST NIEDOZWOLONY!
Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.

BuggyGym jest stowarzyszeniem z siedzibą w Bielsku-Białej, które promuje aktywne spędzanie czasu rodziców małych dzieci. Członkami stowarzyszenia są lekarze, fizjoterapeuci, instruktorzy fitness, pedagodzy i inni, którzy wspólnie opracowali plan treningowy ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Przeszkoleni przez stowarzyszenie instruktorzy prowadzą zajęcia dostosowane indywidualnie dla matek w każdym okresie po porodzie. Dołożono wszelkich starań, żeby ćwiczenia były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Dużym atutem jest fakt, że zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu.

A tak bawiliśmy podczas poprzednich wyścigów w naszym kompleksie.