Refocus Media pomoże polskim firmom nawiązać współpracę z firmami z rejonu Zatoki Perskiej

Kraje arabskie to dynamicznie rozwijające się rynki, które prosperujące polskie firmy powinny wziąć pod uwagę poszukując nowych rynków zbytu, partnerów biznesowych czy inwestorów. Firma Refocus Media Poland poszerzyła swoje usługi o konsulting biznesowy i pośrednictwo przy nawiązywaniu relacji z firmami w Kuwejcie, Katarze, Arabii Saudyjskiej, Libanie czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich .

Wiele polskich firm próbuje rozpocząć współpracę z firmami na Bliskim Wschodzie,bądź ma aspiracje, aby samodzielnie wejść na tamtejsze rynki. Należy jednak pamiętać, że praktyki biznesowe w rejonie Zatoki Perskiej znacząco różnią się od tych, stosowanych w Europie. Żyjąca w ogólnodostępnym dobrobycie ludność współpracuje tylko z wybranymi subiektywnie, często nie w oparciu o korzyści finansowe, jednostkami.

Firma Refocus Media zna i rozumie panujące w rejonie Zatoki Perskiej zwyczaje, a także posiada solidne zaplecze biznesowe w postaci własnej siedziby głównej, wyrobionej na rynku marce i nieposzlakowanej opinii niezawodnego partnera biznesowego.

Refocus Media jest w stanie skutecznie wesprzeć polskie firmy przy realizacji pomysłów związanych z inwestycjami, ekspansją czy nawiązywaniem kontaktów biznesowych z arabskimi firmami. Gwarantujemy lukratywny model współpracy dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Jeśli Twoja firma chce nawiązać współpracę zapraszamy do kontaktu z prezes Refocus Media Poland Katarzyną Khanna na kasia@refocusmedia.com

Więcej informacji
www.refocusmedia.com/pl/
map3a