Refocus Media po raz drugi zdobywa „MENAA Customer Delight 2015”

W grudniu 2015 Agencja Refocus Media po raz kolejny została wyróżniona międzynarodową nagrodą branżową “Customer Delight Award 2015” przyznawaną przez MENAA. Tytuł otrzymują firmy, które swoim klientom dostarczają najwyższą jakość usług i wzorcową obsługę, umiejętnie rozwijając relacje biznesowe.

Na sukces grupy pracowały wszystkie oddziały firmy. Bielski oddział Refocus Media wniósł istotny wkład w zdobycie nagrody. To tutaj, w budynku A kompleksu “nowe miasto” powstaje magazyn Perfect Fit, tworzone są strony internetowe, projekty graficzne i kompleksowe strategie marketingowe dla klientów na Bliskim Wschodzie oraz w Polsce.

Nagroda jest dla ukoronowaniem całorocznej, ciężkiej i kreatywnej pracy całego zespołu Refocus Media. Najważniejsze jest jednak to, że klienci doceniają starania agencji i chętnie rekomendują profesjonalne usługi oraz chwalą obsługę klienta.

Ceremonia przyznania nagród odbyła się 10 grudnia 2015 w luksusowym hotelu Burj Al Arab w Dubaju. W gali udział wzięło blisko 160 reprezentantów 50 firm. Agencję Refocus Media reprezentował CEO – Khaldoon Al-Yahya.

refocus

Tegoroczni laureaci reprezentowali najlepszą społeczność biznesową Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Azji Południowej oraz regionów Azji i Pacyfiku.

Więcej o konkursie na stronie www.refocusmedia.com/pl/