Refocus Media i „M jak szaleństwo”

Kooperacja najemców kompleksu “nowe miasto” została nawiązana przy najnowszym projekcie edukacyjnym Fundacji LUCE „M jak szaleństwo”.
W filmowym projekcie przedstawione zostanie życie wybitnych osobowości związanych z Podbeskidziem. Historie zostaną dostosowane do wymogów współczesnej publiczności i przedstawione w sposób nietuzinkowy i przystępny dla młodych widzów.
Atrakcyjna forma przekazu ma zachęcić młodych ludzi do rozwijania swoich talentów, poznawania lokalnej kultury i historii.

Refocus Media odpowiada za obsługą działań komunikacyjnych w social media, projekt strony internetowej oraz identyfikacji wizualnej, w tym plakatów, zaproszeń i mailingów.

Realizacją innowacyjnych filmów interaktywnych zajęła się spółka IRIS Media.

Efekty wspólnych działań obejrzeć można już w listopadzie podczas projekcji filmowych w Bielskiej LUCE Arenie, w Żywcu oraz w Skoczowie.

Wszelkie informacje o projekcie zostaną zamieszczane na stronie www.mjakszalenstwo.pl

Oferta Refocus Media Poland jest dostępna na stronie www.refocusmedia.com/pl

MjakSzalenstwo_nowe-miasto_grafika[8]