Rajd Lady’s Tour – Amatorski Rajd dla Kobiet

Rajd Lady’s Tour jest imprezą otwartą, przeznaczoną dla kobiet powyżej 18 roku życia o charakterze amatorskiego rajdu samochodowego. Załogę, biorącą udział w rajdzie tworzą kierowca i pilot – warunkiem w tym przypadku jest, aby były to kobiety.

Miejsca, w których będzie można zobaczyć zmagania uczestniczek: Bielsko-Biała kompleks “nowe miasto”, Szczyrk: Plac św. Jakuba, GALERIA SFERA Bielsko-Biała!

Istnieje również możliwość wzięcia pasażerek­ max 4 osoby w samochodzie wraz z kierowcą i pilotem. Na wyznaczonej trasie panie będą brać udział w przeróżnych konkurencjach i aktywnościach. Będą musiały wykazać się wiedzą motoryzacyjną oraz umiejętnościami technicznymi. Znajdą się też zadania typowo kobiece oraz sportowe. Na trasie zorganizowane będą próby sprawnościowe. Trasa imprezy zostanie opisana w Roadbooku (profesjonalnej rajdowej książce drogowej ). Lady’s Tour kierowany jest do kobiet lubiących wyzwania i chcących sprawdzić się w rajdowych warunkach. Ma charakter rajdu turystycznego z elementami rywalizacji sportowej. Z pewnością jest to atrakcyjna propozycja dla kobiet zarówno zaprawionych w wyprawowych bojach jak i zupełnych nowicjuszek. Oprócz typowo motoryzacyjnego wymiaru imprezy, organizatorom zależy nam tym, aby każda z uczestniczek miała możliwość poznania piękna najbliższej okolicy. Ponadto celem Rajdu jest popularyzacja zasad bezpiecznej jazdy samochodem, nauka radzenia sobie z autem, dobra, kreatywna zabawa, promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu, integracja i aktywizacja środowiska kobiet. Załogi startują w rajdzie korzystając z własnych pojazdów, oznakowanych dostarczonymi przez organizatora numerami startowymi oraz logotypami partnerów wspierających przedsięwzięcie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania podczas konkurencji wykonywanych na terenie kompleksu “nowe miasto” w Bielsku – Białej!

Szczegóły i informacje: info@ladystour.com.pl
Zgłoszenia należy dokonywać na formularzu: TUTAJ