Otwarcie sklepu Vive Profit

Dlaczego Klienci wybierają sklepy VIVE Profit?

Duże powierzchnie dają ogromny wybór

Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim Klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży w asortymencie. Każdy Klient znajdzie w nich coś dla siebie. Duże sklepy gwarantują szeroki wybór tekstyliów w bogatej kolorystyce i rozmiarach. Oprócz markowej odzieży w sklepach VIVE Profit można również znaleźć torebki, apaszki, rękawiczki i wiele innych dodatków.

Cały asortyment sklepu jest wymieniany raz w tygodniu

Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Pozwala to na częste dokonywanie niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju zakupów. Z bogatego asortymentu sklepów VIVE Profit korzystają m.in. blogerki modowe, które doceniają częste dostawy i różnorodność oferowanych kolekcji (od stylu vintage po wzory współczesne, a nawet markowe ubrania największych projektantów świata). Dzięki swojej kreatywności z wyszukanych ‘perełek’ tworzą niepowtarzalne stylizacje, którymi chętnie dzielą się na blogach.

VIVE Profit oferują swoim Klientom tekstylia najwyższej jakości

Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości. VIVE Textile Recycling (firma należąca również do Grupy VIVE), dbająca o dostawy towaru do sklepów VIVE Profit, współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami w Europie Zachodniej. Jednocześnie, dysponuje najnowocześniejszymi w Polsce, w pełni skomputeryzowanymi liniami do sortowania odzieży, które umożliwiają przerób ponad 300 ton surowca na dobę, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO 9001 i 14001. Każdego dnia ponad 700-osobowa załoga w systemie 3 zmianowym sortuje i pakuje gotowe produkty z 700 różnych grup asortymentowych. Tak przygotowane produkty trafiają m.in. do sieci sklepów detalicznych VIVE Profit na terenie kraju.

Towar wyeksponowany jest na wieszakach

O wyjątkowości sklepów VIVE Profit świadczy wysoka dbałość o komfort Klienta. Estetyka, ład i porządek zachęcają do dokonania zakupów. Produkty są pogrupowane w kategorie np. spodnie, koszule, sukienki, kurtki zimowe, kurtki skórzane, ubranka dla dzieci, jeans. Odzież wyeksponowana jest na wieszakach. półkach lub w koszach. W ten sposób osoby zainteresowane konkretnym zakupem mogą skupić się na doborze fasonów, kolorów i rozmiarów bez konieczności przeszukiwania innego rodzaju asortymentu.

Przystępne ceny – malejące z dnia na dzień

VIVE Profit dba przy tym o kieszenie swoich Klientów, oferując najwyższą jakość w przystępnej cenie. Dodatkowo wraz z biegiem tygodnia, obniża ceny tak by ostatniego dnia cyklu, czyli przed dniem całkowitej wymiany asortymentu, oferować najniższą cenę w wyprzedaży. Jeśli więc cykl sprzedaży rozpoczyna się w piątek, ceny towaru obniżane są przez pięć kolejnych dni tygodnia, poprzedzając czwartkową wyprzedażą pod hasłem „Torbę kupujesz, ile chcesz pakujesz”. Polega ona na dokonywaniu zakupów w wyjątkowy sposób – Klienci wypełniają pożądanym towarem torby o różnych rozmiarach i płacą za wybrany gabaryt.

Punkt otwarty będzie siedem dni w tygodniu, w godzinach:

Poniedziałek 09:00 – 18:00
Wtorek 09:00 – 18:00
Środa 09:00 – 18:00
Czwartek 08:00 – 18:00
Piątek 08:00 – 18:00
Sobota 09:00 – 18:00
Niedziela 10:00 – 17:00