Otwarcie sklepu VIVE Profit – ponad 1000 m2 niepowtarzalnych okazji !

Sklep na terenie kompleksu “nowe miasto” w budynku F to pierwszy w Bielsku- Białej, a już czwarty w województwie śląskim, obok punktów w Katowicach, Jastrzębiu Zdroju i Knurowie.

Sklep VIVE Profit - zdjęcie 3

Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim Klientom wybór z ponad 100 000 sztuk markowej odzieży w asortymencie. Każdy Klient znajdzie w nich coś dla siebie. Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Firma dba o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości. Spółki Grupy VIVE, dbające o zatowarowanie sklepów VIVE Profit, współpracują ze sprawdzonymi dostawcami w Europie Zachodniej.

Sklep VIVE Profit - zdjęcie 2

Sklepy oferują asortyment tekstyliów w bogatej kolorystyce i rozmiarach. Produkty są pogrupowane w kategorie np. spodnie, koszule, sukienki, kurtki zimowe, kurtki skórzane, ubranka dla dzieci, jeans. Można tu również znaleźć torebki, apaszki, rękawiczki i wiele innych dodatków. VIVE Profit dba przy tym o kieszenie swoich Klientów, oferując najwyższą jakość w przystępnej cenie. Dodatkowo wraz z biegiem tygodnia, obniża ceny tak by ostatniego dnia cyklu, czyli przed dniem całkowitej wymiany asortymentu, oferować najniższą cenę sprzedaży.

Sklep VIVE Profit - zdjęcie 5

„Sklepy VIVE Profit cieszą się na Podbeskidziu dużą popularnością. Do dyspozycji Klientów oddajemy czwarty już lokal w województwie śląskim.” – mówi Mariusz Pniewski, Prezes Zarządu VIVE Profit Center „Zainteresowanie ofertą sklepów naszej marki nie dziwi, zapotrzebowanie na markową odzież używaną jest bowiem w Polsce bardzo duże. Z badań TNS OBOP wynika, że 42% Polaków kupuje w second-handach. Jest to więc bardzo duży rynek. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom stale rozwijając sieć naszych punktów. VIVE Profit w Bielsku-Białej to już osiemnasty sklep tej marki w Polsce, czwarty w regionie śląskim” – dodaje Pniewski.

Dogodna lokalizacja Sklepu VIVE Profit w Bielsku-Białej na terenie kompleksu “nowe miasto” przy ulicy Legionów 26-28 budynek F, przestronny parking i duża powierzchnia sklepu, ponad 1000 m2, pozwoli na spokojne i przyjemne zakupy. Oferowany towar, w zależności od rodzaju, wyeksponowany jest na wieszakach, półkach lub w koszach. Wszystko po to by zapewnić klientom sklepów VIVE Profit zakupy w komfortowych warunkach.

Sklep VIVE Profit - zdjęcie 4

Pierwszy dzień cyklu sprzedaży w sklepie VIVE Profit w Bielsku-Białej przewidziany jest na piątek. Punkt otwarty będzie siedem dni w tygodniu, w godzinach:

Poniedziałek 09:00 – 18:00
Wtorek 09:00 – 18:00
Środa 09:00 – 18:00
Czwartek 08:00 – 18:00
Piątek 08:00 – 18:00
Sobota 09:00 – 18:00
Niedziela 10:00 – 17:00