Międzynarodowa Agencja Marketingowa Refocus Media już w Polsce!

banners_ENKuwejcka firma Refocus Media rozpoczęła działalność w Polsce i otworzyła drugi, po Wielkiej Brytanii, oddział w Europie. Siedziba firmy znajduje się w bielskim kompleksie “nowe miasto”.
Refocus Media to międzynarodowa Agencja Marketingowa oferująca szeroki zakres usług reklamowych i wizerunkowych. Czołowymi klientami agencji są marki z branży fitness, lifestyle, nieruchomości oraz renomowane hotele i restauracje.
Do grona klientów agencji należą znane i uznane marki działające głównie na Bliskim Wschodzie. Firma z sukcesem zrealizowała kampanie dla globalnych i regionalnych marek, m.in. dla: sieci Hoteli Millennium; restauracji LoFat, Millions of Milkshakes i ZeroCarb, sieci siłowni Gold’s Gyms, Oxygen Gyms i fitness klubów Platinum; sieci sklepów z suplementami Wawan Protein, dystrybutora sprzętu sportowego Fitness and More czy firmy kamieniarskiej Arabian Marble Co.
Konkurencyjna oferta, a przede wszystkim zaplecze międzynarodowych specjalistów są gwarancją pewnego sukcesu. Projekty realizowane przez zespół w Bielsku-Białej wyróżniają się kreatywnością i świeżym spojrzeniem. System pracy, międzynarodowe otoczenie i kultura organizacyjna zapewniają innowacyjne podejście do każdego projektu.

Zakres usług agencji Refocus Media:

Marketing & PR

• Usługi konsultingowe i strategiczne
  • Promocje z udziałem znanych osób
  • Zarządzanie profilami w social media
  • Content Marketing
  • Public & Media Relations

• Kampanie w mediach (TV, radio, Internet, social media, outdoor)
  • Projektowanie graficzne reklam
  • Zakup mediów
  • Reklama online
  • SEO