Lokal dostępny od zaraz

Nowoczesne biuro w prestiżowej lokalizacji – kompleksie „nowe miasto” w Bielsku – Białej – dostępne od zaraz.

Biuro (53m2) znajduje się w kamienicy z ponad stuletnią tradycją w samym sercu „nowego miasta”
przy ul. Legionów 26/28.
Układ funkcjonalny lokalu: niezależne 2 wejścia z korytarza do dwóch większych pokoi biurowych, połączonych ze sobą drzwiami wewnętrznymi; większy pokój posiada wydzieloną optycznie dodatkową część. Dostęp do toalety ogólnej w budynku – na przeciwko wejścia do lokalu, możliwość korzystania
z aneksu kuchennego zlokalizowanego w części konferencyjnej – wejście na przeciw wejścia do lokalu.

Podłogi wykonane z wysokiej jakości płytek ceramicznych, a w pokojach biurowych z deski warstwowej, dębowej. Eleganckie drzwi wewnętrzne w kolorystyce szarego dębu. Kompletne oświetlenie komunikacji oraz wszystkich pomieszczeń. W pełni wyposażone WC oraz aneks kuchenny (wysokiej jakości materiały i wyposażenie).

Kamienica A posiada niezależną recepcję, dostęp do części wspólnych za pomocą kart zbliżeniowych, a dla gości po autoryzacji w recepcji budynku. Możliwość korzystania przez najemców z części konferencyjnej budynku.
Wszystkie instalacje wyodrębnione, a zużycie niezależnie mierzone dla lokalu. Nowoczesna infrastruktura teleinformatyczna, dostęp do sieci światłowodowej różnych operatorów umożliwia realizację “od ręki” wielu usług w obszarze teleinformatyki.

Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ
Kontakt telefoniczny: