Kurs rolkowy dla dorosłych

Już od 8 kwietnia LUCE Arena zaprasza na kurs nauki jazdy na rolkach dla dorosłych.

Nigdy nie jeździłeś, a chciałbyś spróbować od podstaw? Chciałbyś pobawić się ze swoim dzieckiem, a nie tylko oglądać zza bandy?Kiedyś jeździłeś, ale to było tak dawno, że nie masz odwagi ponownie spróbować? Szukasz ciekawej rozrywki na zimowe wieczory i chcesz mile spędzić czas?

Już jeździsz, ale nie umiesz prawidłowo zahamować? Przeraża Cię perspektywa jazdy do tyłu lub przeplatanki? Opanowałeś podstawy, ale chciałbyś umieć więcej? Chciałbyś nauczyć się pokonywać nierówności, przeszkody na mieście? Chciałbyś nauczyć się gry w hokeja, a nigdy nie miałeś okazji?Pasjonują Cię skoki?

Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to LUCE Arena zachęca do skorzystania z okazji! W LUCE znajdziesz zajęcia dla rolkarza na każdym poziomie zaawansowania.

Grupa “Mój pierwszy raz” spotyka się w każdy poniedziałek i piątek o g. 19:00.
Grupa średnio-zaawansowana – “szlify” dla osób, które ukończyły kurs podstawowy – środa i piątek o g. 21.00, poniedziałek o g 20:00.
Grupa zaawansowana – środa i piątek o g. 20:00.
Kurs trwa 5 tygodni, 10 zajęć koszt 180 zł.

Zajęcia prowadzą instruktorzy certyfikowani przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu

Pierwsze zajęcia 08 kwietnia o g 19:00.(prosimy o przybycie 30 min wcześniej na 1 zajęcia) Jeżeli nie wiesz jaki masz poziom to zapraszamy na Arenę, instruktorzy pomogą Ci wybrać zajęcia dla Ciebie.

Zapisy:
– mailowo, telefonicznie lub osobiście w pierwszy dzień kursu.