Korpo-fakty, korpo-mity

Fakty i mity pracy w korporacji. Praca w “korpo” to ciepła posadka czy kula u nogi? Czy jesteśmy niewolnikami pracy w korporacji? Jakie są alternatywy innej pracy? Dlaczego wiele osób chwali się, że ucieka z korporacji i co wtedy robią? Ile jest na świecie korporacji? Toastmasterem wieczoru w środę, 26 kwietnia będzie Monika Kopijasz.

W Bielsku-Białej już czwarty rok działa klub międzynarodowej organizacji Toastmasters. Skupia on ludzi, którzy za pomocą praktyki publicznych przemówień oraz organizowaniem spotkań przełamują swoje obawy, kształtują w sobie umiejętności liderskie. “Toastmasters” zrzesza osoby zainteresowane rozwojem osobistym i przemawianiem publicznym. To także program edukacyjny dla mówców i liderów, pragnących wspierać się i uczyć nawzajem od siebie.
Spotkanie 26 kwietnia pod tytułem “Korpo-fakty, korpo-mity” będzie dotyczyło pracy w korporacjach. Będzie nietypowe – zostanie na nim przeprowadzony warsztat ewaluacji, czyli sposobu oceny i analizy przemówienia. Właściwa ewaluacja pozwala rozwijać warsztat zarówno mówcy, jak i słuchacza. Mówca ma możliwość poprawiania środków przekazu, struktury mowy czy błędów, natomiast słuchacz ma okazje przyswoić sobie nowe metody, czy ocenić pomysły przemawiającego.
Serdecznie zapraszamy: przyjdź, zobacz.

Cotygodniowe spotkania klubu Na Szczycie odbywają się w środy o 18:15, na terenie kompleksu “nowe miasto”, w LUCE Arena, ul. Legionów 26, budynek F.