Kolejna edycja Cars & Coffee u nas

PLAKAT2_all_partners

16 kwietnia (sobota) motoryzacyjni fascynaci i miłośnicy 4 kółek zaprezentują to co mają najlepsze. Będzie spora reprezentacja najwspanialszych pojazdów zabytkowych w naszym kraju, regionalne stowarzyszenia miłośników kilku emocjonujących marek, a także indywidualne osoby poruszające się swoimi wypielęgnowanymi maszynami.

W tym roku stawiamy także na bezpieczeństwo czynne i bierne, współpracując podczas tego wydarzenia z miejscowym ośrodkiem WORD , który udostępni swoje “zabawki”. Sprawdzimy swoje umiejętności płynnej i dynamicznej jazdy podczas testu Stewarta, poczujemy jak ważne są prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa na symulatorze zderzeń oraz ocenimy na własnej skórze zgubny wpływ promili we krwi podczas kilku prostych ćwiczeń wykonywanych
w alkogoglach.

Podczas całej imprezy, będzie można dać się “ugryź się” wampirom z Centrum Krwiodawstwa w specjalnie przygotowanym do tego autobusie, a pokaz pierwszej pomocy na fantomie zaprezentuje ekipa z PCK .

Jedyna taka impreza łącząca wszelkie środowiska miłośników motoryzacji już 16 kwietnia w Bielsku – Białej kompleks ” nowe miasto” ul. Legionów 26/28.

Wszystko w doskonałych humorach i w najlepszym towarzystwie.

Wstęp wolny! Zapraszamy!