Już są na ZygZak-u

Przed momentem dotarły na ZygZak karting 3 nowiutkie gokarty RIMO EVO 6 z silnikiem 270cc (9KM). Więcej mocy – więcej zabawy – większa dostępność. ZygZak zaprasza już od piątku 20 lipca.

Tym samym została zwiększona flota gokartów RIMO do 17szt i definitywnie ZygZak rozstał się ze starym sprzętem. Obecnie jest do dyspozycji 13×6,5kM, 3x9KM oraz 1x TWIN-TAXI gokart dwuosobowy. Ponadto nadal dostępne jest 6xSODI FUN KID – dla dzieci poniżej 13 lat.

Przypominamy że gokartem 9KM mogą jeździć osoby, które uzyskały odpowiedni czas okrążenia gokartem 6,5KM (na obecnej konfiguracji toru jest to <59,000s). Dzieci poniżej 13 roku życia dodatkowo zobowiązane są jeździć w ochraniaczach (możliwość wypożyczenia na torze).