Już jest teledysk “ROZDAJEMY ŚWIATŁO”

Zdjęcia do teledysku kręcone były w dwóch miejscach: w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii oraz na terenie kompleksu “nowe miasto” w LUCE Arena podczas koncertu profilaktycznego, który odbył się 4.02.2016 roku.
W teledysku wzięli udział wychowankowie MOSu oraz członkowie LUCE Team. Utwór napisany przez Bosskiego Romana inspirowany był życiem bł. Chiary LUCE Badano.

Link do teledysku na YouTube:
TUTAJ

Link do zdjęć z kręcenia teledysku:
TUTAJ

Kilka słów o projekcie Drużyna Mistrzów:

Fundacja Drużyna Mistrzów powstała, aby promować pozytywne wartości, motywować do ewolucji życiowej i wspierać w jej realizacji. Na kanwie haseł SPORT, MUZYKA , PASJA staramy się motywować i mobilizować młodych ludzi ukazując przeróżne ciekawe dyscypliny sportowe, pomysły na życie i pasje artystyczne związane głównie z muzyką hip-hop.
Nasza Fundacja ma za zadanie tworzyć pozytywne trendy rozwoju osobistego w opozycji do destruktywnych postaw, zatracenia, nałogów i wszelkich innych czynników prowadzących do degeneracji fizycznej czy psychicznej. Do naszego projektu zapraszamy idoli ze świata sportu i muzyki, którzy mają uznanie wśród młodzieży oraz autorytet. Dzięki tworzeniu pozytywnych trendów przez idoli staramy się nakierować młodych ludzi w stronę szeroko pojętego rozwoju osobistego.”