II Międzynarodowe Wyścigi Wózków

II Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie – plenerowe wydarzenie dla całej rodziny odbędą się już w najbliższą sobotę 20 maja na terenie naszego kompleksu. Wierzymy, że tym razem aura nam dopisze.

Wydarzenie „Wyścigi wózków BuggyGym!” jest uroczystym otwarciem kampanii Mama na maxa.

Konieczne są zapisy pod adresem www.wyscigiwozkow.pl

WAŻNE!
Wyścigi będą polegały na szybkim marszu, a uczestnicy będą mieli do pokonania odległość stu kroków, zawody będą rozgrywane w różnych kategoriach: wyścigi dla mam, ojców oraz dla rodzin (2 osoby trzymają wózek), wyścigi będą całkowicie bezpieczne dla maluchów znajdujących się w wózkach.
BIEG Z WÓZKIEM JEST NIEDOZWOLONY!
Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.

BuggyGym jest stowarzyszeniem z siedzibą w Bielsku-Białej, które promuje aktywne spędzanie czasu rodziców małych dzieci. Członkami stowarzyszenia są lekarze, fizjoterapeuci, instruktorzy fitness, pedagodzy i inni, którzy wspólnie opracowali plan treningowy ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Przeszkoleni przez stowarzyszenie instruktorzy prowadzą zajęcia dostosowane indywidualnie dla matek w każdym okresie po porodzie. Dołożono wszelkich starań, żeby ćwiczenia były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Dużym atutem jest fakt, że zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji jak się bawiliśmy podczas poprzednich wyścigów w naszym kompleksie.