Güdel wyróżniony w Poznaniu

Projekt Güdel został doceniony przez ekspertów z branży wystawienniczej w tegorocznej 31 Edycji StandOUT. ITM Polska 2016 Poznań, otrzymując Wyróżnienie Honorowe.
Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko Güdel zrealizowane na targach ITM 2016 w Poznaniu to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacja marki Güdel jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowuje klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.” – Urszula Kałużna, przewodnicząca Kapituły Konkursu StandOUT. ITM Polska 2016. Czytaj więcej

Güdel sp. z o.o. jest polskim oddziałem Grupy Güdel, światowego producenta rozwiązań w dziedzinie automatyki i robotyki, systemów oraz serwisu. Grupa Güdel jest producentem wysoko precyzyjnych elementów maszyn i dostawcą wysokiej klasy rozwiązań w dziedzinie automatyzacji. Szeroki asortyment wyrobów firmy obejmuje tory liniowe, zębatki, zębniki, układy przenoszące napędy, moduły liniowe i roboty typu gantry. Güdel dobiera odpowiednie wyroby w celu stworzenia kompletnych systemów z możliwością inteligentnego sterowania do zastosowania w następujących branżach: produkcja samochodów, opon, obróbka metali, kolejnictwo, logistyka wewnętrzna, farmaceutyka, obróbka drewna, energia odnawialna, przemysł lotniczy i kosmonautyka. Technologia Güdel jest synonimem innowacyjności, jakości i modułowości. Wyroby Güdel charakteryzują się tym, że są opracowywane i produkowane wewnętrznie w zakładzie. Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów i wszechstronne kompetencje w dziedzinie procesów produkcji i wyrobów. Rygorystyczne normy jakościowe, duża niezawodność wyrobów, a także zobowiązanie do innowacyjności i działania zmierzające ku zadowoleniu klientów sprawiają, że Güdel jest głównym partnerem w obszarach zastosowań w dziedzinie automatyzacji. Obecnie Grupa Güdel zatrudnia razem około 1200 pracowników, bazując na ponad trzydziestu różnych lokalizacjach, rozmieszczonych na całym świecie. Firmę – od jej założenia prowadzi od trzech pokoleń ta sama rodzina, kierując się w swoich działaniach takimi wartościami jak zrównoważony rozwój, niezawodność i odpowiedzialność.
Zapraszamy do budynku H jak Hamburg na terenie kompleksu “nowe miasto”.

pl.gudel.com