Güdel – sukces na targach w Poznaniu!

Sukces na targach Mach-Tool w Poznaniu!

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się znaleźć w gronie laureatów konkursu organizowanego przez MTP. Nagroda Acanthus Aureus jest zwieńczeniem naszych wieloletnich starań w zakresie promowania marki Güdel w Polsce. Kapituła Konkursu uznała nasze stoisko za najbardziej sprzyjające realizacji firmowej strategii marketingowej. Po raz drugi otrzymaliśmy też Wyróżnienie Honorowe przyznawane przez portal wystawienniczy EXSPACE za stoisko, które podnosi standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.
Takie wyróżnienia pokazują nam, że idziemy w dobrym kierunki jeśli chodzi o promowanie marki i naszych produktów oraz motywują nas do dalszych działań. Tegoroczna edycja targów okazała się być dla nas pasmem sukcesów. Udało się zdobyć nie tylko cenne nagrody, ale przede wszystkim nawiązaliśmy kontakty handlowe z wieloma interesującymi firmami. Mieliśmy okazję zaprezentować swoje produkty szerokiemu gronu odbiorców, wśród których nie zabrakło naszych obecnych klientów.

Początkowo mieliśmy pewne obawy związane z przeniesieniem naszego stoiska do pawilonu nr 3, które na szczęście okazały się bezpodstawne. Zmiana lokalizacji była strzałem w dziesiątkę i otworzyła nam nowe perspektywy biznesowe.
W tegorocznym projekcie w Poznaniu postanowiliśmy wykorzystać najlepsze praktyki wypracowane przez Grupę Güdel. W ten sposób, przy współpracy
z doświadczonymi projektantami stworzyliśmy stoisko realizujące koncepcję wystawienniczą Grupy.
Pracom na stoiskiem towarzyszył szereg działań promocyjnych, logistycznych i organizacyjnych, bez których nie moglibyśmy mówić o sukcesie w Poznaniu. Podsumowując, targi to efekt intensywnej półrocznej pracy włożonej w przygotowania.
Warto również podkreślić, że kreacja wizerunku targowego to nie tylko pięknie zaprojektowane stoisko i oryginalny design. Kreowanie wizerunku targowego to pewna filozofia myślenia i działania, gdzie w centrum zawsze znajduje się KLIENT, a zmotywowany, zaangażowany i zgrany zespół jest otwarty na potrzeby i pytania zwiedzających.