Grudniowe Śniadanie Biznesowe za nami

sniadanie biznesowe2Tematem przewodnim kolejnego spotkania był film. Został zaprezentowany FILM INTERAKTYWNY jako nowe narzędzie komunikacji – hybryda łącząca najlepsze cechy filmu, www i gry.
Uczestnicy mieli również możliwość uświadomić sobie jak powstają filmy w naszych głowach i “zerknąć” na moment do wnętrza mózgu.
Natomiast CONTENT MARKETING, najpiękniejsza idea wymyślona przez marketerów od 200 lat została przybliżona przez dr Pawła Strykowskiego.

Spotkanie miało miejsce w budynku F jak Freetown kompleksu “nowego miasta” na LUCE Arena. Przybyli przedstawiciele różnych branż działających na terenie Bielsk-Białej – mogli uczestniczyć w interesujących prelekcjach wygłoszonych przez:

dr Aleksandra Binsztoka – doktora nauk ekonomicznych, wykładowcę Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz współpracownika innych renomowanych uczelni w kraju i za granicą. Trenera komunikacji i biznesu (więcej na www.binsztok.pl).

Michała Regulskiego – Dyrektora Zarządzającego IRIS MEDIA, który posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, branży reklamowej i technologicznej oraz w consultingu zarządczym (więcej na www.iris.media.pl).

dr Pawła Strykowskiego – udziałowca w firmie WhitePress, od 15 lat w branży internetowej, organizatora projektu “Nowa Koncepcja SEO” (https://www.whitepress.pl/nowa-koncepcja-seo).

Przy pysznym poczęstunku serwowanym przez Restaurację Wirtuozeria wymieniono swoje doświadczenia i spostrzeżenia dotyczące prezentowanych, nowych narzędzi komunikacji.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.