Grają Fair od 10 lat!

WizjaNet otrzymała Platynową Statuetkę Przedsiębiorstwo Fair Play! Gratulujemy! WizjaNet posiada certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play od roku 2006, w 2017 odebrali jubileuszową Platynową Statuetkę – wyróżnienie przyznawane uczestnikom programu z dziesięcioletnim stażem.
Certyfikat Fair Play przyznawany jest firmom stosującym cały zespół etycznych zasad postępowania w relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową. Oznacza również, że firma działa zgodne z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.

“24 listopada br. był szczególnym dniem dla WizjaNet – właśnie wtedy odebraliśmy Platynową Statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play na Finałowej Gali XX edycji programu w Warszawie. To wyróżnienie jest zwieńczeniem naszego dziesięcioletniego udziału w programie Fair Play. Co roku WizjaNet bez trudu przechodziła weryfikacje i audyt niezbędne do otrzymania Certyfikatu”czytaj więcej


Rozdanie Platynowych Statuetek w XX edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play w EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe.