Fitness World jest u nas

Fitness World – Bielsko-Biała to miejsce, gdzie możesz trenować od świtu do nocy. Możesz tutaj znaleźć najbardziej nowoczesny sprzęt sportowy, różnorodne zajęcia fitness oraz wykwalifikowaną kadrę, która pomoże Ci nie tylko w osiągnięciu zamierzonego celu, lecz będzie także czuwać nad Twoim bezpieczeństwem podczas treningu.

Jesteśmy otwarci 24h na dobę* i oferujemy Ci ponad 2500 m2 powierzchni. Posiadamy szeroką ofertę zajęć grupowych dla osób w różnym wieku i na każdym poziomie aktywności fizycznej: od zajęć wydolnościowych, wzmacniających mięśnie, spalających tkankę tłuszczową, poprzez zajęcia kształtujące
i modelujące sylwetkę, aż do zajęć rozciągających i relaksujących
“.

*edit: klub będzie otwarty 24h na dobę za kilka tygodni, obecnie jesteśmy otwarci w godzinach 6-24.

NOWA KONCEPCJA FITNESS W POLSCE

W Polsce pierwszy klub Fitness World został otwarty w 2014 roku we Wrocławiu – tuż po przejęciu sieci klubów Condizione Fitness.

Przeniesiona wprost ze Skandynawii koncepcja Fitness World okazała się strzałem w dziesiątkę. Klubowiczom spodobał się zaproponowany model – swoboda wyboru, pełna dostępność 24/7 i konkurencyjne ceny.

Dziś Fitness World w Polsce to 10 klubów zlokalizowanych w dużych miastach w południowej części kraju. Klubów wygodnych, nowoczesnych i znakomicie wyposażonych – m.in. w światowej klasy sprzęt marki Life Fitness.

HISTORIA PEWNEJ REWOLUCJI

Otwarcie pierwszego klubu Fitness World miało miejsce w 2005 roku w Kopenhadze. Zupełnie nowa oferta na rynku – atrakcyjna cenowo, bardziej efektywna, dająca możliwość wyboru poprzez wyeliminowanie obowiązującego wówczas w Danii 6-miesięcznego okresu członkostwa – musiała się spodobać. Tak też się stało.

Koncepcja Fitness World zyskała ogromną popularność. Szybko powstawały kolejne kluby, które przyciągały tłumy. Dziś – dziesięć lat później – sieć w Danii liczy ponad 150 klubów. Codziennie prawie pół miliona Duńczyków trenuje pod okiem około 3.500 doświadczonych instruktorów, trenerów personalnych i dietetyków.

Z MISJĄ KU WARTOŚCIOM

Wyznajemy skandynawską filozofię fitness, w której najważniejsze wartości to:

DOSTĘPNOŚĆ 24/7: jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

WYGODA: zawsze znajdziesz nas w okolicy centrum miast – tam, gdzie najwięcej ludzi mieszka lub pracuje

DOBRA CENA: oferujemy niskie ceny, chcemy by Fitness World były klubami dla każdego

WOLNOŚĆ WYBORU: proponujemy karnety miesięczne lub z miesięcznym okresem wypowiedzenia, nie chcemy wiązać Klubowiczów umowami długoterminowymi

NAJLEPSZY SPRZĘT: stawiamy na liderów, dlatego u nas ćwiczysz na renomowanym sprzęcie marki Life Fitness