“EFKA ON TOUR” w LUCE Arena

Nadchodzi wyjątkowe popołudnie w LUCE Arenie. 7 lutego, w niedzielę od godziny 15.00 odbędą się warsztaty slalomowe. Na rolkowisku gościć będzie Ewelina Czapla, która zawita w Bielsku-Białej w ramach projektu „Efka on Tour”. „Efka on Tour” to wspólny projekt I Love Rolki oraz Eweliny Czapli – pasjonatki i instruktorki jazdy na rolkach.

Podczas wydarzenia Ewelina poprowadzi zajęcia, warsztaty oraz pokazy freestyle slalomu. To nie wszystko – wszyscy pasjonaci jazdy na rolkach będą mogli wziąć udział w Mistrzostwach Podbeskidzia w slalomie. Będzie to świetna okazja do zmierzenia się z innymi i sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe slalomem. Wydarzenie zakończy impreza, która w LUCE Arenie odbywa się w każdą sobotę – ROLKOTEKA. Rolkoteka to wyjątkowa dyskoteka na kółkach, tym razem będziemy się bawić przy muzyce z lat 80-tych.

EFKA ON TOUR
Wydarzenie adresowane jest do wszystkich miłośników jazdy na rolkach, ale również do tych, którzy poszukują ciekawej formy spędzania wolnego czasu
w sposób aktywny. Być może Efka zarazi Cię swoją pasją i jazda na rolkach stanie się dla Ciebie ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu.
Będzie to również świetna okazja do poznawania nowych ludzi. Zapraszamy!

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:
formularz
Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
Facebook
Zapraszamy do obejrzenia filmu:
FILM