Edyta Zborowska Hairdresser

Edyta Zborowska Hairdresser to miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualne i profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów.
Zabiegi wykonywane są w oparciu o ekskluzywną markę kosmetyków fryzjerskich – JOICO, która korzysta wyłącznie z najlepszych, cenionych na całym świecie składników, takich jak masło shea, afrykański olejek Manketti, azjatycki olejek z magnolii i wiele innych. Bio-Advanced Peptide Complex™ wzbogaca wszystkie linie kosmetyków: szampony, odżywki, maski, produkty do stylizacji i wykończenia, staje w szeregu obok uznanych już technologii Joico takich jak: Multi-Spectrum Complex™ w Color Endure, Oat Protein Complex™ w Body Luxe, KeraShield Complex™ w Smooth Cure, Hydramine Sea Complex™ w Moisture Recovery oraz Hair Protection System™ w serii K-Pak. Produkty do stylizacji JOICO® posiadają dodatkowo kompleks AquaLastik™ – to odporna na wilgoć technologia, która przedłuża działanie produktu na włosach do 72 godzin od zastosowania.

Dla Edyty Zborowskiej zawód, który wykonuje to pasja, kocha to co robi, a klientki kochają ją za indywidualizm, oryginalność i pełne zaangażowanie dotyczące ich włosów. W pracy Edyty Zborowskiej nie ma szablonowości, nie ma rutyny, od razu widać, że mamy kontakt z profesjonalistką, która doradzi
w sprawie fryzury na co dzień bądź na wyjątkowe okazje. Fryzury ślubne zachwycają elegancją i naturalnością.

Edyta Zborowska jest także wieloletnim edukatorem marki JOICO co jest potwierdzeniem wiedzy oraz najwyższej jakości usług.

Zapraszam na konsultacje do budynku H jak Hamburg
Kontakt telefoniczny: 510 088 704
Godziny otwarcia salonu:
Wtorek – piątek 10:00-18:00
Sobota 9:00-13:00