Edyta Zborowska Hairdresser

Sezon ślubny w pełni – salon Edyty Zborowskiej w budynku H naszego kompleksu odwiedzany jest bardzo często, a fryzury zachwycają elegancją
i naturalnością. Terminarz “pęka w szwach”, ponieważ zarówno przyszłe panny młode jak i pozostałe osoby tego wielkiego wydarzenia chcą być czesane przez Edytę Zborowską.

Edyta Zborowska Hairdresser to miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących indywidualne i profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów.
Zabiegi wykonywane są w oparciu o ekskluzywną markę kosmetyków fryzjerskich – JOICO, która korzysta wyłącznie z najlepszych, cenionych na całym świecie składników, takich jak masło shea, afrykański olejek Manketti, azjatycki olejek z magnolii i wiele innych. Bio-Advanced Peptide Complex™ wzbogaca wszystkie linie kosmetyków: szampony, odżywki, maski, produkty do stylizacji i wykończenia, staje w szeregu obok uznanych już technologii Joico takich jak: Multi-Spectrum Complex™ w Color Endure, Oat Protein Complex™ w Body Luxe, KeraShield Complex™ w Smooth Cure, Hydramine Sea Complex™ w Moisture Recovery oraz Hair Protection System™ w serii K-Pak. Produkty do stylizacji JOICO® posiadają dodatkowo kompleks AquaLastik™ – to odporna na wilgoć technologia, która przedłuża działanie produktu na włosach do 72 godzin od zastosowania.

Zapraszamy na konsultacje do budynku H jak Hamburg.
Kontakt telefoniczny: 510 088 704
Godziny otwarcia salonu:
Wtorek – piątek 10:00-18:00
Sobota 9:00-13:00