Cars & Coffee po raz pierwszy w Bielsku

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na teren kompleksu “nowe miasto”. Południe pokaże swoje nietuzinkowe pojazdy w jednym miejscu, zarówno te klasyczne, jak i współczesne.

Wydarzenie Cars&Coffee na naszą ziemie wprost z USA sprowadziło wydawnictwo KMH . Od marca tego roku, cyklicznie, co miesiąc tego typu spotkania organizowane – pod patronem KMH – są w Warszawie. Wyjątkowo, najbliższa edycja Cars&Coffee będzie na terenie Bielska – Bialej.

“Jest to chwila dla właścicieli automobili, którzy kochaja swoje pojazdy i uwielbiają o nich rozmawiać, dzielić się wrażeniami z osiągnięć. To doskonałe miejsce na poznanie wielu niesamowitych pojazdów, niektóre z nich widuje się gdzieś, gdy przemykają ulicami, inne z kolei są na tyle rzadko wyciągane z garaży, że wie o nich tylko jakiś niewielki krąg osób zainteresowanych.Chciałbym aby taka impreza stała się wydarzeniem cyklicznym w naszym regionie” – mówi Tomasz Jagodziński z klubu Cars&Coffee dla którego samochody to pasja.

Specjalnie dla naszych Gości została przygotowana prezentacja samochodów Fiat 500, 500X i Alfa Romeo 4C. Będzie także możliwość otrzymania firmowej naklejki czy archiwalnych numerów kmh.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spędzenie niedzieli w ciekawy sposób.

cars&coffee