Bielscy hokeiści zajęli 5. miejsce w Mistrzostwach Polski!

LUCE Bielsko-Biała awansowała do finałowej “ósemki” i w ubiegłą sobotę oraz niedzielę walczyła w Turnieju Finałowym w Łodzi.

Mistrzostwo Polski zdobyła Polonia Bytom pokonując w finale Marsjan Opole. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Gdańska, która okazała się lepsza od drużyny z Janowa. Bielszczanie zajęli piąte miejsce wyprzedzając hokeistów z Malborka, Łodzi, Wrocławia, Chojnic oraz Brwinowa.

Na pewno był to udany występ naszej drużyny w Polskiej Lidze Hokeja na Rolkach. Walczyliśmy jak równy z równy z dużo bardziej utytułowanymi i doświadczonymi drużynami. Niestety brak dwóch podstawowych obrońców w ostatnim meczu pozbawił nas szans na walkę o medale. Ale w przyszłym roku zrobimy wszystko, żeby poprawić tegoroczny wynik i wrócić z medalami z Mistrzostw Polski – powiedział po meczu 19-letni Krzysztof Dudkiewicz – drugi kapitan LUCE Bielsko-Biała.

Cieszy fakt, że w rozgrywkach PLHR wzięły udział dwie drużyny z Bielska-Białej, godnie reprezentując nasz region w rozgrywkach na rolkach.
Miłośników jazdy na rolkach oraz hokeja – młodych (już od 4. roku życia) i starszych – zapraszamy na treningi do LUCE Arena (kompleks “nowe miasto”, budynek F, ul. Legionów 26/28).

Skład LUCE Bielsko-Biała w sezonie 2015:
DudkiewiczMateusz (C)
DudkiewiczJan (A)