Biały kruk w świecie reklamy

Bez tytułuVIVE Profit Center kontynuuje kampanię „Każde ubranie ma swoją historię”.

Reklamy sieci sklepów VIVE Profit,są emitowane w telewizji Polsat, w kanale głównym i kanałach tematycznych, w przerwach meczów Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016. Marka szykuje prawdziwą niespodziankę dla widzów telewizji Polsat – w przerwie meczu finałowego, 31 stycznia br., pokaże dotąd niepublikowaną 2-minutową historię Karola Bieleckiego i jego koszulki. Akcję przygotował Dział Marketingu Grupy VIVE.

Za nami dwa pełne emocji mecze Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej. Kibiców w krakowskiej Tauron
Arenie i przed ekranami ogarnęła euforia. Dziś w całej Polsce trzymamy kciuki za naszych
szczypiornistów, szczególnie, że trzeci mecz Polacy rozegrają z aktualnym Mistrzem Europy – zespołem
Francji.

Kampania VIVE Profit w swojej trzeciej odsłonie pokaże po raz pierwszy pełną historię Karola Bieleckiego i jego koszulki. Będzie to emisja wyjątkowa. Dlaczego?

Po pierwsze

Marka stojąca za kampanią „Każde ubranie ma swoją historię, dopisz jej ciąg dalszy” – VIVE Profit – jest sponsorem tytularnym Klubu Sportowego VIVE Tauron Kielce, w którym na co dzień gra i trenuje trzon polskiego zespołu szczypiornistów: Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski i Karol Bielecki – główny bohater reklamy.

Po drugie

Kibice piłki ręcznej i widzowie telewizji Polsat będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć jedyną emisję 2-minutowej reklamy telewizyjnej, przygotowaną specjalnie z myślą o meczu finałowym Mistrzostw Europy 2016 . Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko. Do meczu finałowego 30 – sekundową odsłonę reklamy będzie można oglądać w przerwach meczów fazy grupowej i pucharowej, w kanale głównym i kanałach tematycznych telewizji Polsat. W przerwie Finału będzie miała miejsce jedyna emisja 2-minutowej wersji reklamy.

Po trzecie

Reklama z udziałem zawodnika Reprezentacji Polski będzie wyemitowana w przerwie meczu finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016. Wyjątkowość emisji podkreśla fakt, iż gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Europy jest Polska, mecze w tym również finałowy, mają miejsce w Krakowie,
a Polacy zarazili się bakcylem piłki ręcznej.

Kampania „Każde ubranie ma swoją historię”

Kampania sieci sklepów VIVE Profit miała już swoje odsłony w maju i październiku 2015 r. w prasie, Internecie i na outdoorze. Jej częścią jest spot reklamowy ukazujący historię koszulki znanego piłkarza ręcznego, członka Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej, na co dzień grającego w barwach Klubu Sportowego VIVE Tauron Kielce – Karola Bieleckiego. Film pokazuje, że często nawet za zwykłą koszulką może stać ludzka historia, momenty wzruszeń, porażki, chwile radości i smutku.

Marka zachęca do oglądania tego wyjątkowego spotu reklamowego (31 stycznia; planowana godzina emisji 18:15), a także odwiedzania sklepów sieci VIVE Profit w całej Polsce. Sklep na terenie kompleksu “nowe miasto” znajduje się w budynku F jak Freetown.